SYDV'ler KPSS Şartsız ya da KPSS Puanıyla Memur Alımı Yapıyorlar

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları personel ihtiyaçlarını gidermek adına personel alım ilanları yayımlıyorlar. SYDV'ler tarafından yayımlanan bu ilanların bazıları KPSS puan sıralamasına göre yapılırken bazı SYDV'ler personel alımlarında KPSS şartı aramıyor. SYDV ilanları ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

SYDV Personeli Alım İlanları 08.04.2018, 23:02 08.04.2018, 23:38
SYDV'ler KPSS Şartsız ya da KPSS Puanıyla Memur Alımı Yapıyorlar

Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kadrolarında eksik bulunan vakıf birimlerine personel alımı yapıyorlar. 

Başvuru süreci devam eden SYDV ilanları ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLAYAN SYDV'LER

Personel alımı için ilan yayımlayan Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Bu vakıflar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru süreci devam ediyor. 

Alım yapacağını duyuran vakıflar; Şırnak Beytüşşebap SYDV, Afyon Sinanpaşa SYDV, Adana Seyhan SYDV, Antalya İbradı SYDV, Şırnak SYDV ve Erzurum Köprüköy SYDV

YAYIMLANAN İLANLAR İLE İLGİLİ DETAYLAR

Yayımlanan ilanlara ilişkin özel şartlar, alım yapılacak kadrolar ve KPSS şartına ilişkin detaylar şu şekilde,

Şırnak Beytüşşebap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı;

Şırnak Beytüşşebap SYDV tarafından yayımlanan ilanda, Sosyal Yardım İnceleme Görevlisi kadrosunda personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

İlana göre alımlara, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olan adaylar başvuruda bulunabilecek. Yayımlanan ilanda Kamu Personeli Seçme şartı bulunmazken ilana son başvuru tarihi 16 Nisan olarak duyuruldu. 

Afyon Sinanpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı; 

Afyon Sinanpaşa SYDV yayımladığı personel alım ilanında iki farklı kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Vakıf yayımladığı ilanında 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olan adaylar arasından Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi pozisyonlarında personel alımı yapacak. 

Söz konusu personel alım ilanında KPSS şartı yer almazken ilana son başvuru tarihi 10 Nisan olarak açıklandı. 

Adana Seyhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı; 

Adana Seyhan SYDV ilgili birimlerinde görevlendirmek adına Büro Görevlisi pozisyonunda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylardan 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmaları talep ediliyor. İlan metninde adayların ayrıca Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmaları isteniyor. 

İlana son başvuru tarihi 9 Nisan olarak duyuruldu.

Antalya İbradı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı; 

Antalya İbradı SYDV yayımladığı personel alım ilanında Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi pozisyonunda personel alımı yapacağını ilan etti. 

KPSS puan sıralamasına göre yapılacağı duyurulan personel alımlarına başvuru yapacak adayların 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından birinden mezun olmaları gerektiği bildirildi.

60 KPSS puanıyla başvuru yapılabilecek personel alım ilanına başvurular 10 Nisan'da sona erecek. 

Şırnak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı;

Şırnak Merkez SYDV yayımladığı bir ilan ile Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi pozisyonlarında personel alımı yapacağını açıkladı. 

Vakıf tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan bilgilere göre, ilana başvuruda bulunacak adayların '4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarından' mezun olmak şartını sağlamaları talep edildi. 

2016 veya 2017 yılı KPSS sınavına girmiş olmak ve bu sınavdan KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış adayların başvuru yapabileceği ilana başvurular 13 Nisan'da sona erecek.

Erzurum Köprüköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı;

Erzurum Köprüköy SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında, vakfın Büro Görevlisi kadrosunda personel alımı yapacağı ilan edildi. 

Söz konusu ilana 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının herhangi birinden mezun olan adayların başvuru yapabileceği belirtildi. 

İlanda KPSS şartı ile ilgili bir madde bulunmazken ilana başvuruların 13 Nisan'da sona ereceği duyuruldu. 

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARINDA YER ALAN DİĞER KOŞULLAR

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına ilişkin özel şartları ve alım yapılacak kadro detaylarını sizlere aktardık. 

Söz konusu bu ilanlarda ayrıca genel başvuru koşulları da bulunuyor. Bu koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)''

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

6 farklı SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını ilanın yayımlayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının bulunduğu ilçenin internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapabilir. 

Adaylar söz konusu ilanlara ayrıca bizzat başvuru yapabilecekleri gibi https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet sitesi üzerinden de başvurularını yapabilirler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)