SYDV'lere 60 KPSS İle Memur, KPSS Şartsız İşçi Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) yayımladıkları ilanlar ile memur ve işçi kadrolarına personel alımı yapıyorlar. Kamupersoneli.net olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza SYDV'ler tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam eden memur ve işçi alım ilanlarını derledik.

SYDV'lere 60 KPSS İle Memur, KPSS Şartsız İşçi Alımı Yapılıyor

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları çeşitli platformlar üzerinden personel alımı için ilanlar yayımlıyorlar. 

SYDV'ler tarafından yayımlanan bu alım ilanlarını ise Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımız halen başvuruda bulunabileceğiniz SYDV ilanlarına dair detayları topladık. 

SYDV MEMUR VE İŞÇİ ALIM İLANLARI

Memur ve işçi alımı için ilan yayımlamış 3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bulunuyor. Bu vakıflardan iki tanesi 60 KPSS puanıyla memur pozisyonuna personel alımı yapacağını ilan ederken 1 SYDV işçi kadrosunda eleman alacağını açıkladı. 

Yayımlanan ilanlara göre, Karabük SYDV ile Gümüşhane Torul SYDV yayımladıkları ilan metinlerinde 60 KPSS puanıyla lisans mezunu Büro Personeli alımı yapacaklarını açıkladılar. Ağrı Doğubayazıt SYDV ise yayımladığı ilanında 9 adet işçi alımı yapacağını ilan etti. 

SYDV İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan memur ve işçi alım ilanlarına başvuru koşulları, ilanı yayımlayan her vakıf tarafından özel olarak belirleniyor. Kamupersoneli.net olarak sizlere bu genel koşulları aşağıda aktarıyoruz. 

SYDV ilanlarına başvuru koşulları arasında, ''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak kadroya göre belirlenmiş öğrenim şartını karşılamak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ve ilçede ikamet ediyor olmak (bu şart değişkenlik göstermektedir), bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)'' şartları yer alıyor. 

SYDV İLANLARINA NASIL ULAŞILIR?

Yukarıda yer alan SYDV'ler tarafından yayımlanan ilanlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar öncelikle; ilanı yayımlayan SYDV'nin bulunduğu ilçenin web sayfası üzerinden ilanlara ulaşmaları gerekiyor. Eğer adaylar ilanlara bulundukları ilçelerin internet sayfaları üzerinden ulaşamazlarsa vakfın kendisine ait internet sitesi üzerinden ya da https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx veya https://sosyalyardimlar.aile.gov.tr/ web sayfalarından ilanlara ulaşabilirler. Adaylar ayrıca ilgili vakıfların İnsan Kaynaklarını arayarak da ilanlar hakkında bilgi alabilirler. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (1)
NESRİN 1 yıl önce
eyt nezaman görüşülecek ve sonuçlanacak