SYDV'lere 60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli ve İşçi Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile personel ve işçi alımı yapıyorlar. SYDV'ler tarafından yapılan bu alım ilanlarını belirli aralıklarla siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Bu haberimizde siz ziyaretçilerimize KPSS puanıyla kamu personeli ve işçi alımı yapan SYDV'lerin ilanlarını aktarıyoruz.

SYDV Personeli Alım İlanları 07.05.2018, 21:22 11.05.2018, 19:15
SYDV'lere 60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli ve İşçi Alımı Yapılıyor

3 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladıkları ilanlar ile kamu personeli alımı yapıyorlar. 

Yayımlanan bu ilanlarda farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacağı ilan edilirken ilanlara Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan en az 60 alan adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. 

Söz konusu ilanları yayımlayan SYDV'ler, alım yapılacağı açıklanan kadrolar ve diğer detaylar şöyle;

ALIM YAPACAĞINI AÇIKLAYAN SYDV'LER

Kadrosunda personel ihtiyacı bulunduğunu açıklayan ve yayımladığı ilan metinlerinde yer alan pozisyonlarda alım yapacağını duyuran 2 farklı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bulunuyor. 

Farklı kadrolarda yapılacak alımları yayımlayan bu SYDV'ler arasında, Ordu Altınordu SYDV ve Konya Hadim SYDV bulunuyor. 

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARINA BAŞVURU DETAYLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan kamu personeli ve işçi alım ilanlarına başvuru yapacak adayların, devlet kurumlarına memur alımlarında aranan genel başvuru koşulları ile ilanı yayımlayan SYDV tarafından alım yapılacak pozisyonlara göre belirlenen özel koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu koşullara haiz olmadığı halde başvuru yapan adayların alınmaya hak kazansalar bile durum tespit edildiğinde işten çıkarılacakları belirtiliyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ikamet ediyor olmak, bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)

SYDV PERSONEL ALIM İLANLARINA İLİŞKİN DETAYLAR

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi personel alım ilanı yayımlayan 2 farklı SYDV bulunuyor. Bu SYDV'ler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların dikkat etmeleri gereken noktaları aşağıda aktarıyoruz. 

Konya Hadim SYDV Kamu Personeli Alım İlanı

Konya Hadim Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan personel alım ilanında Büro Görevlisi pozisyonunda alım yapılacağı açıklandı. Söz konusu ilana 60 KPSS puanıyla başvuru yapabileceği belirtildi. İlana ilişkin eğitim şartında ise, ''4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Herhangi Bir Bölümünden Mezun Olmak; Ancak, Sosyoloji, Psikoloji veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İktisat, İşletme, Kamu Yönetimi, Çalışma Ekonomisi, Muhasebe, Maliye bölümlerinin birinden mezun olmak tercih sebebi olacaktır,'' ifadeleri yer aldı. 

Ordu Altınordu SYDV İşçi Alım İlanı

Ordu Altınordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan işçi alım ilanında Beden İşçisi alımı yapılacağı açıklandı. KPSS şartının aranmadığı işçi alım ilanına başvurular, kuruma şahsen yapılacaktır. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Detaylarını sizlerle paylaştığımız SYDV kamu personeli ve işçi alım ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını, ilanı yayımlayan SYDV'nin bulunduğu ilçenin internet sayfası üzerinden elektronik olarak ya da söz konusu SYDV'ye şahsen yapabilirsiniz. Ayrıca ilanlara dair diğer detaylar ulaşmak için https://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Login.aspx internet sitesinden faydalanabilirsiniz.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (2)
minnoş 1 yıl önce
alıyor da ikametgah şartı istiyorlar haliyle başvuramıyoruz ikametgah şartı kaldırılsın ben belki gelecem başka ilden kardeşim ya ne saçma sapan iş
abide 1 yıl önce
Başvurular nasıl nereden yapılıor