SYDV'lere KPSS En Az 60 Puan ile Memur Personel Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına, KPSS en az 60 puan aile farklı pozisyonlarda memur personel alımları yapılıyor. Detaylar haberimizde...

SYDV Personeli Alım İlanları 30.09.2017, 14:44 08.02.2019, 18:19
SYDV'lere KPSS En Az 60 Puan ile Memur Personel Alımı Yapılıyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına, KPSS en az 60 puan ile farklı pozisyonlarda personel alımları yapılıyor.

SYDV personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların, talep edilen genel ve özel şartları taşımaları gerekiyor. Detaylar şöyle:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler, bölümlerinin birinden mezun olduğunu gösterir diploma aslı veya noter onaylı sureti , ehliyet fotokopisi veya işe alımı yapıldığı takdirde 1 (bir) yıl içinde ehliyet alacağına dair taahhütname, KPSS P3 puanını gösterir belge,  kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı (internet çıktısı kabul edilecektir.), 2 adet son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf, ikametgah belgesi, sağlık Raporu (Herhangi bir sağlık kuruluşundan alınabilir), özgeçmişi (varsa aldığı sertifikalar eklenecek)

Yorumlar (0)