SYDV'lere KPSS Puanı ile Çok Sayıda Kamu Personel Alımı Yapılıyor

Farklı illerde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına, KPSS puanı ile çok sayıda kamu personel alımı yapılıyor.

SYDV'lere KPSS Puanı ile Çok Sayıda Kamu Personel Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının, farklı pozisyonlarda personel alımları devam ediyor. Başvuruları devam eden SYDV kamu personel alım ilanlarını sizler için derledik.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına personel alımları; Büro Personeli, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Görevlisi, Muhasebeci pozisyonlarında yapılıyor.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının personel alım ilanlarına; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olan, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmayan, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olan, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olan, kamu haklarından mahrum bulunmayan, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıyan, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozlemm
Ozlemm - 2 yıl Önce

Ikametgahi İl bazinda bile sınırlandırmak dogru degil iken ilce sınırıyla sınırlandırmak nedir?

Gökhan Tuğrul
Gökhan Tuğrul - 2 yıl Önce

bu ilanlarda ikametgah cok sacma bir uygulama