SYDV'lere KPSS Puanı ile Çok Sayıda Kamu Personel Alımı Yapılıyor

Farklı illerde bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına, KPSS puanı ile çok sayıda kamu personel alımı yapılıyor.

SYDV Personeli Alım İlanları 23.09.2017, 15:37 08.02.2019, 18:00
SYDV'lere KPSS Puanı ile Çok Sayıda Kamu Personel Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının, farklı pozisyonlarda personel alımları devam ediyor. Başvuruları devam eden SYDV kamu personel alım ilanlarını sizler için derledik.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına personel alımları; Büro Personeli, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Görevlisi, Muhasebeci pozisyonlarında yapılıyor.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının personel alım ilanlarına; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olan, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olan, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmayan, en az 4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış olan, Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olan, kamu haklarından mahrum bulunmayan, görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşıyan, iş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşıyan adaylar başvuru yapabilecek.

Yorumlar (2)
Ozlemm 2 yıl önce
Ikametgahi İl bazinda bile sınırlandırmak dogru degil iken ilce sınırıyla sınırlandırmak nedir?
Gökhan Tuğrul 2 yıl önce
bu ilanlarda ikametgah cok sacma bir uygulama