Van Gürpınar SYDV 60 KPSS Puanıyla Personel Alımı Yapıyor

Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Vakıf tarafından yayımlanan ilanda alımların Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sıralamasıyla yapılacağı bildirildi. Söz konusu personel alım ilanına ilişkin tüm bilinmesi gereken noktaları haberimizde siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

Van Gürpınar SYDV 60 KPSS Puanıyla Personel Alımı Yapıyor

Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde eksik bulunan pozisyonlara personel alımı için bir ilan yayımlandı. 

Yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonları, ilana başvuruda bulunacak adayların taşımaları gereken başvuru koşullarını ve diğer ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

VAN GÜRPINAR SYDV PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan personel alım ilanına üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri duyuruldu. 

Muhasebeci pozisyonuna yapılacak alımlarda ise vakıf bünyesinde bir kişinin istihdam edileceği açıklandı. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ilan ettiği Muhasebeci alım ilanına başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru koşullarına ilişkin bir açıklama yayımladı. 

Söz konusu başvuru koşullarını siz takipçilerimize aşağıda aktarıyoruz. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel şartlar, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak (01.03.1983 ve sonrası doğumlular), Erkek adaylar için B sınıfı sürücü ehliyeti sahibi olmak, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, yi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, photoshop v.b. ) kullanabiliyor olmak, üniversite döneminde bilgisayar dersi almış olmak veya MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak ve Van İl, İlçe ve mahallelerinde ikamet ediyor olmak. 

KPSS Şartı

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylar için yayımlanan KPSS şartında; ''İşe alım sürecinde geçerli olan 2016 ve 2017 Yılları Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak,'' ifadeleri kullanıldı. 

Eğitim Şartı

Van Gürpınar SYDV tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların, Siyasi Bilgiler ile İktisadi idari Bilimler, Kamu Yönetimi, Maliye, İktisat, İşletme, Muhasebe Bölümlerinin herhangi birinden Lisans mezunu olması isteniyor. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Van Gürpınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma personel alım ilanına başvurular 29 Mart tarihine kadar şahsen yapılacaktır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)