Yozgat Çekerek SYDV 60 KPSS Puanıyla Büro Görevlisi Alıyor

Yozgat Çekerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı bir ilan ile Büro Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda yer alan başvuru koşullarını, ilana başvuru sürecine dair ayrıntıları ve diğer tüm detayları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz.

Yozgat Çekerek SYDV 60 KPSS Puanıyla Büro Görevlisi Alıyor

Yozgat Çekerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu. 

Yayımlanan memur alım ilanına dair yayımlanan tüm ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. Söz konusu ilanda yer alan açık pozisyonlar, ilana başvuru yapmak için açıklanan genel şartları ve başvuru sürecinde dikkat edilmesi gereken tüm hususlar şu şekilde, 

YOZGAT ÇEKEREK SYDV MEMUR ALIM İLANI

Yozgat Çekerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayımladığı personel alım ilanında, üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği Büro Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu kadrolara ise toplam bir kişinin istihdam edileceği duyuruldu. 

BÜRO GÖREVLİSİ ALIM İLANINA BAŞVURU KOŞULLARI

Yozgat Çekerek SYDV yayımladığı memur alım ilanına başvuruda bulunacak adayların belirlenen başvuru koşullarına haiz olmalarını istiyor. Yayımlanan başvuru koşulları arasında, aşağıda yer alan maddeler yer alıyor. 

Genel Şartları; Söz konusu başvurular için açıklanan genel şartlar arasında, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak ve aktif araç kullanıyor olmak ve MEB onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikasına sahip olmak ve iyi derecede bilgisayar kullanmak maddeleri yer alıyor. 

Eğitim Şartı; Büro Görevlisi alım ilanına başvuruda bulunacak adayların, yükseköğretim Kurumlarının 4 yıllık eğitim veren Bölümlerinden; İletişim Fakültesi, İktisat Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Sosyolog, Sosyal Hizmet ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Bölümlerinden birinden mezun olması isteniyor.

KPSS Şartı; Kamu Personeli Seçme Sınavında 2016-2017 KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak 

Tecrübe Şartı; Yozgat Çekerek SYDV ilana başvuru bulunacak adayların bazı mesleki tecrübeye sahip olmasını istiyor. Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı veya Taşra Teşkilatı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında en az 2 (iki) yıl çalışmış, iş tecrübesine sahip olmak, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının muhasebe iş ve işlemlerini yapabilecek bilgi ve beceriye sahip olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Yozgat Çekerek Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nca yayımlanan Büro Görevlisi alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar, başvurularını 30 Ocak tarihine kadar yapacaklardır. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)