Apple, İsrail' de iPhone 8 Çalışmalarına Start Verdi!

Apple, yeni ürünü olan iPhone 8 için kolları sıvayıp; İsrail' de çalışmalara başladı.

TEKNOLOJİ 29.09.2016, 08:36 29.09.2016, 08:47
Apple, İsrail' de iPhone 8 Çalışmalarına Start Verdi!
iPhone 7' yi kısa bir süre önce duyuran ve yurtdışında satışına başlayan Apple; ürün daha Türkiye' de satışa çıkmadan yeni telefonu yapmaya başladı. iPhone 8 çalışmalarına start vermesi beklenen Apple, yine yerinde duramadı ve iPhone 8 için kolları sıvadı. İsrailde yürütülmekte olan çalışmalarda, iPhone 8' in çalışmalarının başlatıldığı hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Herkes tarafından merakla beklenen iPhone 8, kullanıcıların hayal gücünü zorlayacak bir ürün gibi görünüyor. Beklentinin daima yüksek olduğu Apple firmasına karşı, kullanıcılar artık başka teknolojiler ve yenilikler beklediklerini dile getiriyorlar.

Ancak edinilen bilgiler kapsamında da iPhone 8 radikal seçimlerin olduğu bir ürün olarak aktarılıyor. Tam olarak bilgi verilmese de iPhone 8 ile birlikte oldukça farklı bir Apple ürünü karşımıza çıkmış olacak. Özellikle AMOLED ekran teknolojisine geçiş yapması beklenen Apple' ın yakın zaman içerisinde görsellerinin internet platformlarına yayılması bekleniyor.

Tabi tüm detayları ve özellikleri öğrenebilmek için, şuanlık biraz zaman geçmesi gerektiğini söylemek mümkün. Böylece dijital görüntülere ulaştıktan sonra daha net fikirler üretebileceğiz.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)