Çöpçatanların İşbirliği: Spotify ve Tinder

Müzik dinleme uygulaması Spotify ve Tinder, işbirliği yaptı.

TEKNOLOJİ 22.09.2016, 13:59 22.09.2016, 14:08
Çöpçatanların İşbirliği: Spotify ve Tinder
Spotify Dünya' nın hiç şüphesiz en popüler müzik dinleme uygulaması. Apple Music ara sıra rekabete girişmeye çalışsa da Spotify bu konuda dominantlığını korumaya devam ediyor. Rekabet konusunda oldukça sıkı bir rakip olan Spotify, yeni bir hamle daha yaparak; 40 milyonu aşan abone sayısına yeni eklemeler yapmaya hazırlanıyor.

En popüler arkadaş edinme uygulamalarından birisi olan ve günümüzde çöpçatanlık uygulaması olarak da bilinen Tinder ile işbirliği yapan Spotify, gündemde etkisini göstermeye başladı. 

Spotify ve Tinder işbirliği nasıl işeyecek?

İki uygulama arasında gerçekleşen işbirliği kapsamında; Spotify ve Tinder kullanan kullanıcılar birbirlerinin dinlediği şarkıları görebilecekler. Böylelikle kişilerin kendi müzik zevkleri doğrultusunda müzik zevki bulunan kişileri seçim yapmalarına olanak sağlayacaklar. Bu noktada hem Tinder, hem de Spotify önemli bir adım kaydederek, arkadaşlık ilişkilerinin yaratılmasına olanak sağlayacaklar.

Tinder, bu konuda doğru bir adım atıldığını ve aynı müzik zevkine sahip kişilerin daha iyi arkadaşlıklar kurabileceklerini ifade ediyor. Böylelikle de hem Spotify hem Tinder kazanmış olacak.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)