banner731

Faceapp Yaşlandırma Programı Nasıl Kullanılır? Faceapp Nereden İndirilir? Faceapp Nedir?

Sosyal medya gündeminde bu sefer Faceapp yaşlandırma uygulaması tıklanma rekorları kırıyor... Faceapp yaşlandırma uygulaması sayesinde çektiği fotoğrafa efekt ekleyerek yaşlı halini paylaşanların sayısı bir hayli fazla. Bu nedenle Faceapp etiketiyle paylaşılan fotoğraflar sonrasında Faceapp uygulamasının nasıl indirildiği ve Faceapp uygulamasının nasıl kullanıldığı sorgulanıyor. İşte ayrıntılar.

TEKNOLOJİ 16.07.2019, 21:26
Faceapp Yaşlandırma Programı Nasıl Kullanılır? Faceapp Nereden İndirilir? Faceapp Nedir?

Faceapp yaşlandırma uygulaması Türkiye ve Dünya gündemine oturdu. Facebook, Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya hesapları üzerinde Faceapp etiketiyle paylaşılan fotoğrafların sayısı git gide artıyor.

Sosyal medya progralarının filtrelerini seven kullanıcılar Faceapp yaşlandırma programına ilgi göstermeye başladılar.

Faceapp uygulaması sayesinde gençleşme ve yaşlandırma efekti uygulamak mümkün oluyor. Cem Yılmaz'ın yanı sıra Can Bonomo ve Şahan Gökbahar'da Faceapp uygulamasını kullanarak fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medyada Faceapp etiketiyle paylaşılan fotoğraflardan sonra pek çok kişi Faceapp uygulamasının nasıl indirildiğini ve nasıl kullanıldığını sorgulamaya başladı.

Faceapp uygulaması sayesinde yaşlanma ve gençleşme ile kadın ve erkek olarak efekt uygulaması yapılabiliyor.

PEKİ FACEAPP YAŞLANDIRMA UYGULAMASI NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Faceapp uygulaması sayesinde sadece yaşlanma efekti kullanılmıyor gençleşmek isteyenlerde Faceapp uygulamasını kullanabilir.

Ayrıca Faceapp uygulaması sayesinde kadınsanız erkek olabiliyor ve erkekseniz kadın olabiliyorsunuz.

Faceapp uygulaması için ücret yok. Google Play ve IOS üzerinde erişime açılan Faceapp uygulaması içinde bazı özellikler için para ödemek gerekiyor.

Sizlerde telefonlarınızdan Faceapp uygulamasını indirebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)