banner731

Facebook, WhatsApp ve Instagram Çöktü Mü? Instagram Akış Yenilenemedi Sorunu Nasıl Çözülür? Facebook ve WhatsApp'a Neden Girilmiyor?

Türkiye genelinde Facebook, WhatsApp ve Instagram'da erişim sorunu yaşanıyor. Facebook, WhatsApp ve Instagram üzerinde yaşanan sorun Türkiye genelinde tüm kullanıcıları etkiledi. Konu hakkında Facebook, WhatsApp ve Instagram yetkilileri tarafından hiçbir açıklama yapılmadı. Ancak Facebook, WhatsApp ve Instagram geçtiğimiz günlerde de sık sık çökmüş, kullanıcılarına zor anlar yaşatmıştı. Peki Facebook, WhatsApp ve Instagram'a nasıl giriş yapılır?

TEKNOLOJİ 17.07.2019, 15:30 17.07.2019, 15:51
Facebook, WhatsApp ve Instagram Çöktü Mü? Instagram Akış Yenilenemedi Sorunu Nasıl Çözülür? Facebook ve WhatsApp'a Neden Girilmiyor?

17 Temmuz 2019 tarihi itibariyle Facebook, WhatsApp ve Instagram çöktü. Facebook, WhatsApp ve Instagram kullanıcıları hesaplarına giriş yapamadığı için Facebook, WhatsApp ve Instagram'a nasıl giriş yapılır sorusuna yanıt arıyor.

Instagram'da akış yenilenemedi sorunu ve Facebook'ta ise; "Üzgünüm, bir şeyler ters gitti. Üzerinde çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede düzelteceğiz." sorununa çözüm aranıyor.

INSTAGRAM AKIŞ YENİLENEMEDİ SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

WhatsApp'da ise bağlantınız kontrol ediliyor sorunu ile karşı karşıya kalan Facebook, WhatsApp ve Instagram kullanıcıları hesaplarına ne zaman giriş yapacaklarını merak ediyorlar.

Konu hakkında Facebook, WhatsApp ve Instagram tarafından açıklama yapılmadı. Bilindiği gibi Facebook, WhatsApp ve Instagram uygulamaları Facebook kurucusu mark zuckerberg tarafından yönetiliyor.

Türkiye'de sık, sık yaşanan  Facebook, WhatsApp ve Instagram çökme sorunu milyonlarca kullanıcıya zor anlar yaşatıyor. Erişim sorununun ne zaman giderileceği araştırılıyor ancak resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Geçtiğimiz aylar içerisinde de Facebook, WhatsApp ve Instagram'da çökme sorunu meydana gelmiş ve Dünya genelinde yaşanan sorun büyük tepkiye yol açmıştı.

Pek çok kişi Facebook, WhatsApp ve Instagram uygulamasının ele geçirildiğini iddia etmişti ancak iddiaların asılsız çıkması sonrasında Facebook, WhatsApp ve Instagram yetkilileri tarafından yapılan çalışmalarla uygulamalar normale dönmüştü.

Yorumlar (14)
Xgdjdks 4 ay önce
OMG çökmüş Flaş Flaş dün yanın en önemli konusu herkes bunu merak ediyordu çökünce zaten hiç kimse giremicek yani bu bir habercilik değil neden çöktüğünü bildirmedikten sonra saçma bir haber olur
Kaģan Demi 4 ay önce
Bune ya 2 de bir çöküyor bıktık artık bu soruna bi çare bulmak lazım
Kaģan Demi 4 ay önce
Bune ya 2 de bir çöküyor bıktık artık bu soruna bi çare bulmak lazım
Yağmur 4 ay önce
Ya sadece ben de mi bir sorun var akış yenilenemedi diyip duruyor arkadaşlar kaç satten beri bekliyorum
Turkish hatun 4 ay önce
Bende dedim hesabimi mi çaldilsr acaba neyseki instgran çökmüş :)
Aslanby 4 ay önce
En azından insanlar birbirlerine hal hatır sorar iyi oldu
busrademir.b 4 ay önce
Ne zaman duzelirrrrr
Sevde 4 ay önce
Ya ne zman düzelicek buu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın