Fortnite 7. Sezonda Neler Olacak?- Fortnite 7.sezonu başlıyor

Epic Games tarafından her yıl düzenli olarak yenilikler yapılırken oyunseverler için bu yılda yenilikler yapılacak. Peki Fortnite 7. sezonda neler olacak? Fortnite 7. sezonunda yapılacak olan tüm yenilikleri paylaşıyoruz. İşte oyunseverleri Fortnite 7. sezonunda bekleyen bütün yenilikler...

Fortnite 7. Sezonda Neler Olacak?- Fortnite 7.sezonu başlıyor

Fortnite'ın 7. sezonu yarın geliyor. Daha önce piyasaya sızan haberlerden sonra, konu ile ilgili resmi açıklama sonunda yapıldı.

Fortnite Creative ismi ile gelecek olan 7.sezonun ilk haftasında, "Battle Pass" sahipleri özel bir adaya erişim hakkına sahip olacak.

Kullanıcılar bu adaya arkadaşlarını davet edebilecek; özel oyunlar tasarlayıp, kendi tasarladıkları oyunlarda yarışabilecekler.

13 Aralık tarihinde her oyuncu özel adaya erişim imkanına sahip olacak fakat sadece Battle Pass sahipleri arkadaşlarını adalarına davet edebilecekler.

İlk haftaların test modu olarak değerlendirileceği oyunda, adından da anlaşılabileceği üzere; kullanıcılara, yaratıcılıklarını kullanarak kendi dünyalarını, kendi oyun platformlarını ve kendi oyun modlarını oluşturma imkanı sunulacak.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 22:49
YORUM EKLE