Galaxy A (2017) Serilerinde Yeni Dönem Başlıyor

2017 yılında kullanıma başlanacak olan yeni Samsung Galaxy A serisi suya dayanaklı olacak. Cihazların hangi sertifikaya sahip olacağı haberimizde mevcut…

TEKNOLOJİ 31.12.2016, 09:15 31.12.2016, 09:25
Galaxy A (2017) Serilerinde Yeni Dönem Başlıyor
Samsung’un Galaxy A serisi piyasada yüksek satış rakamlarına ulaşınca cihazlarını tarımsal ve donanımsal olarak yenileyerek orta seviye segmenti metal kasa ile tekrar satışa sunuldu.Güney Koreli akıllı telefon üreticisi cihazlarını bu yıl kullanıcılarının karşısına bu kez suya dayanaklı bir Galaxy A serisi ile çıkarılacağı ortaya çıktı.

5 Ocak 2017 tarihinde düzenlenecek etkinlik ile yeni Galaxy A serisi akıllı telefonlar tanıtılacak.

2017 model Galaxy A3 ve Galaxy A5, Samsung Hollanda'nın resmi web sitesinde yer alan destek sayfasında görüldü.Samsung Malezya'nın Mobil ve IT İş Birimi Sorumlu Başkan Yardımcısı Lee Jui Siang'dan ise sevindirici haber geldi. Başkan, açıklamasında üst seviye bir tasarıma sahip olan akıllı telefonların IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu belirtti.

Henüz cihazların teknik özellikleri hakkında resmi kaynaklardan elde edilen bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak, Always On destekli Super AMOLED ekranın kullanılmasına kesin gözüyle bakılmaktadır.

Kamupersoneli.net
Yorumlar (0)