Gmail Kullanıcıları Dikkat! Sistem Tamamen Değişiyor

Google şirketi yetkileri tarafından uzun süredir aynı sistem kullandığı belirtilen e-posta uygulaması Gmail'de büyük bir değişiklik yapılacak. Peki Gmail kullanıcılarını yeni değişiklikte neler bekliyor? Gmail değişiklikleri hangi tarihten itibaren uygulanmaya başlayacak? İşte detaylar...

TEKNOLOJİ 12.04.2018, 11:08
Gmail Kullanıcıları Dikkat! Sistem Tamamen Değişiyor

Google tarafından alınan kararlarla beraber; Google'un G Suite müşterilerine göndermiş olduğu bir eposta içeriğinde yer alan detaylara göre firma tarafından yenilenmiş bir Gmail üzerinde çalışmalara devam edildiği belirtildi ve kullancıları büyük bir değişikliğin beklediği belirtildi.

Söz konusu yenilenen Gmail tasarımıyla beraber yeni Gmail işlevleri kullancıılara sunulacak.

Outlook kullanıcılarının işine yarıyacak olan yeniliklerin başında Google Tavim ve Gmail'in tek uygulama üzerinden sunulacağı belirtiliyor. Ayrıca bununla beraber epostaları erteleyerek birkaç saat isteğe göre ise sonraki günlerde yeniden eposta kutusunda belirlemesi sağlanabilecek.

Gmail'in Andorid ve iPhone'de kullananların bildiği gibi akıllı cevapların artık Gmail.com üzerinden erişime sunulacağı ifade edildi.

Yapılacak olan bu değişiklik ile alakalı olarak yayımlanma tarihi henüz belli olmazken kullanıcılar bir an önce yeni uygulamaya geçiş için meraklı bekleyişine devam etmekte.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)