Google Play Store'dan Uygulama İndirenlere Güzel Haber!

Android telefon sahiplerini yakından ilgilendiren karar açıklandı. Söz konusu Google Play Store üzerinden uygulama indirirken kullanıcılar artık bakın neyle karşılaşacağı merak konusu olurken yeni özellik duyuruldu...

Google Play Store'dan Uygulama İndirenlere Güzel Haber!

Android telefon sahiplerini çok yakından ilgilendiren önemli bir gelişme var. Google Play Store üzerinden uygulama indirirken kullanıcılar artık bakın neyle karşılaşacak?

Google Play Store'a gelen yeni bir özellik, kullanıcıların uzun süredir ihtiyaç duyduğu bir sorunu ortadan kaldırıyor ve kullanıcılara önemli bir fikir veriyor.

Telefon sahiplerinin en büyük dertlerinden biri yetersiz depolama alanı ve genelde ayarların içinden cihazın hafızasının ne kadarının dolu olduğunu pek çoğumuz kontrol etmiyoruz.

Haliyle uygulama indirmeye kalktığımızda yetersiz alan uyarısı aldığımızda durumu fark ediyoruz.

Google da bunun farkında olacak ki kullanışlı bir çözüm geliştirmiş.

Google Play Store'a giren kullanıcılar Uygulamalarım ve Oyunlarım bölümüne girerek telefonlarında ne kadar boş alan kaldığını görüntüleyebiliyor. 

Böylece kullanıcılar depolama alanına bakarak uygulamalarını dilediği gibi silip daha hızlı bir şekilde yenileri için yer açabiliyor. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
peki dolu olan alanı?
peki dolu olan alanı? - 6 ay Önce

telefonun dolu olan kısmında da neler olduğunu çok iyi biliyordur değil mi ?