Haftanın Popüler Mobil Oyunları

Uygulama marketlerinde popüler ve yüksek bir grafik izlemekte olan mobil uygulamaları derleyip, ulaştırıyoruz.

TEKNOLOJİ 27.09.2016, 10:28 27.09.2016, 10:38
Haftanın Popüler Mobil Oyunları
Uygulama marketleri içerisinde kendisine yer edinmiş, güzel bir grafik yakalamaya başlamış mobil oyunları sizler için derleyerek, bilgilendirmelerde bulunuyoruz. 27 Eylül 2016 tarihi itibariyle popüler mobil oyunlar listemiz aşağıda yer almaktadır.

1. CSR Racing 2
: Muhteşem bir yarış oyunu. Grafikleri ve oyun içi satın alım teklifleriyle güzel bir rekabete ortak olunmasını sağlıyor.

2. Clash of Clans: Bir dönemin esir altında kaldığı o oyun, halen popüler. Uygulama marketlerinde sıkça tercih ediliyor.

3. Agar.io: 3310 telefonlarda yer alan yılan oyununun, modern versiyonu olarak düşünülebilir. Şu sıralar epey eğlenceli dakikaların yaşanmasına olanak sağlıyor. Üstelik çok küçük bir dosya boyutu var.

4. Online kafa topu: GİZMO ekibinin ürettiği yerli yapım oyun. Oldukça yüksek oynanma oranlarına sahip ve muhteşem bir kitleyi barındırıyor. Mutlaka denemelisiniz.

5. Kelimelik: Kelime oyunlarını sevenler için muhteşem bir oyun. Çok rekabetçi bir yapısı var ve arkadaşlarınızla oynanmasına da olanak sağlıyor.

6. Sonic 4: Sonic çizgi filminin oyun versiyonu. Oldukça eğlenceli ve hareketli bir oyun. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)