Instagram'a Ramazan Ayına Özel Kamera Efekti Özelliği Getirildi!

2019 yılı Ramazan ayının gelmesiyle beraber yeni bir Instagram özelliği daha kullanıcıların beğenisine sunuldu. Instagram yetkilileri tarafından hazırlanan Ramazan ayı kamera efekti artık kullanılabiliyor.

Instagram'a Ramazan Ayına Özel Kamera Efekti Özelliği Getirildi!

Twitter üzerinde sunulan Ramazan ayına özel hazırlanan özellik sonrasında, Instagram'a da yeni bir özellik eklendi.

Dini ve milli günlere göre özellik hazırlayan Instagram yetkilileri, Ramazan ayının gelmesiyle beraber yine özellik hazırladılar ve kullanıcılarına sundular.

Kamera efekti olarak kullanıcıların beğenisine sunulan özellik, Ramazan ayı boyunca kullanımda olacağa benziyor.

Ayrıca bu özellik sadece Instagram'da hikaye paylaşırken kullanabiliyor. Kameranızı açtığınızda efekt ekranı üzerinden ekleme yaparak çekeceğiniz fotoğraflarda bu özelliği görebilirsiniz.

İŞTE PAYLAŞILAN ÖZELLİK

Konuya yönelik olarak, açıklama yapan; Instagram MENA ve Türkiye Stratejik Ortak Yöneticisi Samer Jamal ise;

"Instagram, içinde farklı kültürleri barındıran küresel bir topluluk ve Ramazan ayı platformda kutlanan en büyük kültürel anlardan biri.

Verilerimiz, Ramazan ayının insanların iyi niyetlerini paylaşmak için Instagram’a yöneldiği ve iyilik ve yardımla ilgili kelimelerin önemli oranda arttığı bir dönem olduğunu gösteriyor.

İyilik büyük bir jest olmak zorunda değil. Hatta, küçük ve beklenmedik şeylerin birinin gününe etkisi çok büyük olabilir.

Bu yüzden, Instagram’da insanların iyi niyetlerini ve kutlamalarını eğlenceli ve yaratıcı bir şekilde paylaşmalarını sağlayacak #MonthofGood (#İyilikAyı) kampanyamızı ve ilk Ramazan kamera efektimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu Ramazan ayında Instagram topluluğu tarafından paylaşılan küçük büyük iyi niyet gösterilerinden ilham almak için sabırsızlanıyoruz." dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 16:20
YORUM EKLE