Instagram'dan Yeni Emoji Güncelemesi!

Instagra yeni bir güncelleme yaptı. Kullanıcıların paylaşılan gönderilere yaptığı yorumların emoji çoğunluğundan oluşması göz önüne alınarak hazırlanan güncelleme Türkiye genelinde bütün kullanıcılara sunuldu. İşte yeni özellik...

TEKNOLOJİ 11.09.2018, 14:40
Instagram'dan Yeni Emoji Güncelemesi!

Instagram yetkilileri tarafınan hazırlanan yeni güncelleme  Android ve iOS uygulamasında kullanıma sunuldu. Kullancıların yorum yapacakları paylaşımların hemen alt kısmına eklenen emoji kısayollar görücüye çıktı.

Mayıs ayından bu zamana kadar test aşamasında olan ve bu uzun sürede testleri başarıyla tamamlayan instagram yeni özelliğini nihayet duyurdu.

Özellik geçtiğimiz Perşembe gününden bu zamana kadar Türkiye genelinde Android ve iOS kullanıcılarının erişimine açıldı.

İlginç bir nokta ise kısayıl çubuğunun sadece yorum kısmına girdiğiniz zaman ortaya çıkması olarak göze çarpıyor.

Herhangi bir gönderinin altında hızlı yorum kutusu kullanmanız durumunda kısayol çubuğu ortaya çıkacak.

Kısacası kendi gönderilerinizi alıntılarken veya mesaj gönderirken yeni klavyenizin emoji kutusuna bağlı olarak kalacaksınız.

Emojilerle arası iyi olmayan kullanıcılar ise bu özellikten yararlanamayacak. Çünkü kullandığınız emojileri baz alan güncelleme yapıldığı biliniyor.

Yorumlar arasında dolaşmayı seven birisi iseniz ve yorumunuzu yorum kısmından eklemeyi seviyorsanız, kısayol çubuğunu görmeye şimdiden alışmanızı önermekteyiz.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)