iPhone XS ve XR Fiyatları Ne Kadar? iPhone XS ve XR fiyatlarında büyük indirim

Teknoloji devi Apple tarafından piyasaya sunulan iPhone XS ve XR Türkiye fiyatları şaşırtmıştı. Ancak Amazon Türkiye tarafından alınan kararlarla beraber satışa çıkan telefonlarda büyük bir indirim yapıldığı duyuruldu. iPhone XS ve XR fiyatları ne kadar? iPhone XS ve XR fiyatlarında son durum...

iPhone XS ve XR Fiyatları Ne Kadar? iPhone XS ve XR fiyatlarında büyük indirim

iPhone XS , iPhone XS Max ve iPhone XR modellerinin ülkemizde satışa çıkmasıyla birlikte alıcılarını bulmaya başladı. Ortalama olarak 10 bin TL’ lik fiyat etiketi ile satışa sunulan yeni iPhone modellerinin fiyatı Türk kullanıcılarının tepkisini çekmişti.

Kur farkından dolayı bu fiyatların ortaya çıktığı bilinen modellerin Türkiye fiyatı, Amazon Türkiye üzerinden yaklaşık olarak 800 TL gibi bir indirim ile birlikte satışa sunuldu.

iPhone XS ve iPhone XR'a büyük indirim

Bilindiği üzere Apple Türkiye tarafından açıklanan fiyatlarda, iPhone XS fiyatı 9,899 TL olarak görünürken, iPhone XS Max fiyatı ise 10,999 TL’den başlayan fiyat etiketiyle satışa çıkmıştı. XR modeli ise 7.399 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu. 

Yalnızca Amazon Türkiye'de indirim

Bugün ise yaşanılan gelişme ile birlikte Amazon Türkiye yeni iPhone modellerinin Türkiye fiyatında ciddi bir indirime gitti. Yaklaşık olarak 700- 800 TL gibi bir indirim ile Apple Türkiye Garantili yeni nesil iPhone’ları satışa sunan Amazon, yeni iPhone alacaklara güzel bir fırsat sundu.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE