Samsung Yakında İflas Açıklayabilir: Yeni Note 7' de Patladı

Değişim nedeniyle gönderilen yeni Note 7, problemli görülmemesine rağmen patladı.

TEKNOLOJİ 28.09.2016, 09:45 28.09.2016, 09:54
Samsung Yakında İflas Açıklayabilir: Yeni Note 7' de Patladı
Samsung, son günlerde zor dönemler geçiriyor. Kullanıcılarına sunduğu Galaxy Note 7' ler birer birer patlıyor. Bilindiği üzere değişim dönemi başlamıştı, Ekim ayı itibariyle de ülkemiz de bu değişim sürecine dahil olacaktı. Ancak yaşanan yeni gelişme, Samsung tarafını ve kullanıcılarını şoka uğrattı. Hatalı cihazın fabrikaya gönderilip, yenisinin kullanıcılara " sorunsuz " olarak gönderildiği bilgisinin tamamen yanlış olduğunu vurgulayan nitelikteki bu haber, görenleri hayal kırıklığına uğrattı.

Yurtdışında, değişimden gelen telefonunu şarja takan bir kişi, gördüğü manzaraya inanamadı. Cihazın patlamış şekilde olduğunu gören kişi, hemen cihazın seri numarası, altında güvenilir batarya olduğuna dair işaretlenen sembolü gibi bilgileri paylaşarak; sosyal medya platformlarında paylaştı.

Samsung tarafından konuyla alakalı henüz bir açıklama gelmemiş olsa da, epey zor bir cevabın onları beklediğini görmek mümkün. Samsung eğer yakın tarihte bir çözüm bulamazsa, iflas kararını açıklar gibi gözüküyor. Olaya ilişkin yorumlarını sosyal medya üzerinden aktaran kullanıcılar, Samsung' un son dönemlerde bir hayal kırıklığından ibaret olduğunu vurguluyorlar.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)