Son dakika: Ankara internet kesintisi! İnternet neden yok?

Ankara genelinde internet kullanıcıları gece saatlerinden itibaren internet ağları üzerinde bağlantı sıkıntısı yaşamaya başladı. İnternete bağlanamayan Ankaralı vatandaşlar merakla, Ankara internet  neden yok? Sorusunun cevabını aramaya başladı. Peki, Ankara internet neden yok?

TEKNOLOJİ 25.09.2019, 01:43 25.09.2019, 10:13
Son dakika: Ankara internet kesintisi! İnternet neden yok?

Ülke genelinde yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı zaman zaman internet bağlantılarında sıkıntı yaşanıyor. Son olarak gece saatlerinden itibaren Ankaralı vatandaşlar internete bağlanamıyor. İnternet üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar merakla neden Ankara’da internet olmadığını araştırıyor.

ANKARA’DA İNTERNET KESİLDİ

Kamupersoneli.net olarak yetkililerden aldığımız bilgilere göre Ankara genelinde sabaha kadar devam edecek olan bir genel sorun olduğu aktarıldı. Bundan dolayıda tahmini olarak bölgelere göre internet bağlantısı bulunmuyor.

ANKARA GENELİNDE BAĞLANTI SORUNU YAŞANIYOR

Ankara’da genel olarak yaşanan bağlantı sıkıntısının ne zaman çözüleceği ise bilinmiyor. Yetkililerden aldığımız bilgilere göre Ankara’da internet erişim sıkıntısı sabah saatlerine kadar devam edecek. Çalışmaların erken bitirilmesi durumunda da internet erişiminin sağlanacağı bilgisi paylaşıldı.

Yorumlar (0)