Steam Yaz İndirimi Ne Zaman Başlayacak? Steam Yaz İndirimi Ne Zaman, Saat Kaçta Başlayacak, Kaç Gün Sürecek?

Bilgisayar oyuncularının sık, sık takip ettiği Steam'da yaz indirimi heyecanı başladı. Yaz sıcaklarının gelmesiyle beraber her yıl düzenlenen Steam yaz indirimi kapsamında pahalı olan pek çok oyun indirimli ve ücretli olan çoğu üründe ise indirimli satışların yapılabilmesi hedefleniyor... Bilgisayarda online veya offline oyun oynamak isteyenlerin tek durağı konumuna gelen Steam yaz indirimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Peki Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak? İşte detaylar...

TEKNOLOJİ 25.06.2019, 16:31
Steam Yaz İndirimi Ne Zaman Başlayacak? Steam Yaz İndirimi Ne Zaman, Saat Kaçta Başlayacak, Kaç Gün Sürecek?

Valve Corporation tarafından geliştirilen ve dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan hizmet ekranı Steam yaz indirimi heyecanı başladı. Çoğu oyunun geniş dağıtımı ve oyunlarla alakalı modlu sürümlerin yanı sıra ek paketlerinin satışını üstlenen Steam birbirinden mutlu haberleriyle geliyor...

Yaz aylarının gelmesiyle beraber pek çok kişi bilgisayar başında saatlerce oyun oynuyor ve Steam yaz indirimlerini bekliyor. GTA 5, PUBG ve diğer oyunların tek çatı altında satışı ve oynanışı sağlanan Steam yaz indirimi heyecanı devam ediyor.

STEAM YAZ İNDİRİMİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK, KAÇ GÜN SÜRECEK?

Steam yaz indrimi TSİ ile 25 Haziran 2019 tarihinde 20:00'da başlayacak ve Steam yaz indirimi 9 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

PEKİ PUBG STEAM YAZ İNDİRİMİNE DAHİL EDİLDİ Mİ?

Türkiye ve Dünya'da oyun severler tarafından sıklıkla takip edilen Steam yaz indirimlerinde dünya gündemine oturan PUBG'nin yaz indirimine dahil edilip, edilmediği merak ediliyor.

Ancak her yıl yaz aylarında bir sürpriz gerçekleştiren Steam yetkilileri 9 Temmuz'a kadar devam edecek olan indirimler için PUBG hakkında bir son dakika heyecanı yaşatabilir.

STEAM'DE EN ÇOK SATAN OYUNLAR

Bu hafta Steam'da en çok satışı yapılan oyunlar ise;

"Mortal Kombat 11, My Friend Pedro, Ark Survival Evolve, Injustice 2, Mortal Kombat X, Injusice 2, Yakuza 0, FM19" olarak açıklandı.

Yorumlar (2)
KamX 4 ay önce
İndirimler çöp gibi hiçbir oyun indirime girmemiş mağazaya bile özel arka plan koymamışlar
Kağan 4 ay önce
Kamx güzel kardeşimadam yazısında demiş 25 haziranda saat 20:00 da başlıyor sen neyden bahsediyosun daha saat 20:00 olmadan bile bazı oyunlarda indirim yapmaya başladılar