Telefon ve Bilgisayar Kullanıcıları Dikkat! Google 74 Yeni Chrome Güncellemesini Yayınladı

Bilgisayar ve telefon kullanıcılarına güzel bir haberimiz var. Google, tam 74 Google Chrome güncellemesini kullanıcılarıyla paylaştı. Peki 74 Chrome özellikleri içerisinde neler var? İşte detaylar.

Telefon ve Bilgisayar Kullanıcıları Dikkat! Google 74 Yeni Chrome Güncellemesini Yayınladı

Google Chrome kullananlar tarafından uzun bir süredir hareket animasyonları hakkında şikayetler bulunuyordu.

Bu kapsamda Google Chrome yetkilileri bu şikayetleri değerlendirmeye aldı ve 74 yeni Google Chrome güncellemesini duyurdu.

74 GÜNCELLEME İLE NELER GELDİ?

Google Chrome 74 güncellemesi ile beraber Google Chrome'da sayfa aşağı ve yukarı kaydırılma esnasında meydana gelen rahatsız edici hareketlerin ortadan kaldırıldığı bildirildi.

Ayrıca Google Chrome 74 güncellemesiyle beraber gelen bir diğer özellik ise özel sınıf alanları oluşturmanın daha kolay olduğu ifade edildi.

Bunun yanı sıra diğer tarayıcılarda desteklenen CSS geçişlerinin Google Chrome 74 güncellemesi sayesinde Chrome tarafından da destek vereceği duyuruldu.

Söz konusu Google Chrome 74 güncellemeleri Mac'ler dahil Linux, Android ve iOS cihazlarda kullanılabilmekte.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE