Turkcell Hattı Olanlar Dikkat! Hotspot Hakkında Önemli Uyarı

Milyonlarca telefon kullanıcısını yakından ilgilendiren gelişmeyi paylaşıyoruz. Turkcell hattı olanlar için yeni döneme resmen girildi. Bundan böyle hotspot kullanmak isteyen kullanıcılar şirketin sunduğu yeni opsiyonlara göre kullanımlardan faydalanacaklar.

TEKNOLOJİ 17.01.2019, 18:54
Turkcell Hattı Olanlar Dikkat! Hotspot Hakkında Önemli Uyarı

Geçtiğimiz haftalarda hotspot kullanımında değişikliğe gidileceğini açıklayan Turkcell, yeni sistemi aboneleriyle paylaştı, kullanıma resmen sundu. Hızlı Giriş adı verilen sistem bakın aboneler için ne anlama geliyor?

Yapılan yeni düzenleme ile beraber internetini ücretsiz bir şekilde paylaşmak isteyen aboneler artık Hızlı Giriş sistemini kullanması gerekecek. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Turkcell, şunları söyledi:

 “Cep telefonlarından internet paketlerini paylaşan ses hattına sahip müşterilerimizin Hızlı Giriş teknolojisini kullanarak hotspot işlemlerini daha güvenli şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz uygulamayı devreye almaya başlamış bulunmaktayız. Müşterilerimizin hem internet kotalarını paylaşımlarını daha güvenli hale getirebilmek hem de kişisel verilerini korumalarına yardımcı olabilmek adına hayata geçirdiğimiz bu ‘ek güvenlik katmanı’ sayesinde müşterilerimiz, internet kotalarını hiçbir ücret ödemeden güvenle paylaşabileceklerdir.

Bu kapsamda internetlerini paylaşmaya başlayan müşterilerimiz, kendilerine gönderilen SMS linki üzerinden Hızlı Giriş yaparak işlemlerine devam edebilirler.”

Kullanıcılar için hotspot kullanımının ek bir maliyeti olmayacak ve kendi mevcut internet tarifelerini kullanarak hotspot özelliğini kullanmaya devam edebilecekler. Bu noktada en önemli fark Hızlı Giriş adı verilen sistem üzerinden bu bağlantının kurulacak olması. Kullanıcılar dilerlerse hotspot paketleri de satın alabiliyor ve bu paketler sadece hotspot kullanımlarında geçerli olduğundan mevcut internet paketiniz kullanılmıyor. 

Yorumlar (10)
Mehmet 10 ay önce
Türkcell sanane benim internetimden
Mehmet 10 ay önce
Gereksiz gereksiz işler, tıklayıp açıp iki dk işimizi görüyorduk, yok sms yok link işiniz gücünüz mü yok Allah aşkına ya! Ailecek hatlarımızı taşicaz vodafone a...!
Hulya 10 ay önce
Isimizi kolaylastiracaginiza zorlastiriyorsunuz
Makbule 10 ay önce
Uğraştırmayın ya ne gerek var
Ahmet 10 ay önce
Bilemiyorum
Leyla 10 ay önce
Turkcell hiç vakit kaybetmesin zaten yeni yıl girdiği gibi herşeye zam yapmış bir de çalışanları kışkırtmış performans düşüklüğüyle bayinin birine giriyorum kız beni faturalı yapmak için sana paket çıkmıyo diyor diğerine gidiyorum interneti az olan pakette 40 tl ertesi gün gidiyorum daha fazla interneti olan diğer şeyleri aynı olan pakette 40 tl, açıkçası ne yapmaya nereye varmaya çalıştıgınızı anlamıyorum o yüzden başka operatöre geçeçegim karar verdim. Yalancılıktan daha kötü bir sonuç elde etmem heralde!
Yağmur 10 ay önce
Sms linkini nasıl alabilirim
Hamit 10 ay önce
Manava gidiyorsun 1 kilo portakal alıyorsun yarım kilosunu komşuna veriyorsun manav çıkıyor diyor hop
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın