Turkcell Hattı Olanlar Dikkat! Hotspot Hakkında Önemli Uyarı

Milyonlarca telefon kullanıcısını yakından ilgilendiren gelişmeyi paylaşıyoruz. Turkcell hattı olanlar için yeni döneme resmen girildi. Bundan böyle hotspot kullanmak isteyen kullanıcılar şirketin sunduğu yeni opsiyonlara göre kullanımlardan faydalanacaklar.

Turkcell Hattı Olanlar Dikkat! Hotspot Hakkında Önemli Uyarı

Geçtiğimiz haftalarda hotspot kullanımında değişikliğe gidileceğini açıklayan Turkcell, yeni sistemi aboneleriyle paylaştı, kullanıma resmen sundu. Hızlı Giriş adı verilen sistem bakın aboneler için ne anlama geliyor?

Yapılan yeni düzenleme ile beraber internetini ücretsiz bir şekilde paylaşmak isteyen aboneler artık Hızlı Giriş sistemini kullanması gerekecek. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Turkcell, şunları söyledi:

 “Cep telefonlarından internet paketlerini paylaşan ses hattına sahip müşterilerimizin Hızlı Giriş teknolojisini kullanarak hotspot işlemlerini daha güvenli şekilde yapabilmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz uygulamayı devreye almaya başlamış bulunmaktayız. Müşterilerimizin hem internet kotalarını paylaşımlarını daha güvenli hale getirebilmek hem de kişisel verilerini korumalarına yardımcı olabilmek adına hayata geçirdiğimiz bu ‘ek güvenlik katmanı’ sayesinde müşterilerimiz, internet kotalarını hiçbir ücret ödemeden güvenle paylaşabileceklerdir.

Bu kapsamda internetlerini paylaşmaya başlayan müşterilerimiz, kendilerine gönderilen SMS linki üzerinden Hızlı Giriş yaparak işlemlerine devam edebilirler.”

Kullanıcılar için hotspot kullanımının ek bir maliyeti olmayacak ve kendi mevcut internet tarifelerini kullanarak hotspot özelliğini kullanmaya devam edebilecekler. Bu noktada en önemli fark Hızlı Giriş adı verilen sistem üzerinden bu bağlantının kurulacak olması. Kullanıcılar dilerlerse hotspot paketleri de satın alabiliyor ve bu paketler sadece hotspot kullanımlarında geçerli olduğundan mevcut internet paketiniz kullanılmıyor. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 5 ay Önce

Türkcell sanane benim internetimden

Mehmet
Mehmet - 5 ay Önce

Gereksiz gereksiz işler, tıklayıp açıp iki dk işimizi görüyorduk, yok sms yok link işiniz gücünüz mü yok Allah aşkına ya! Ailecek hatlarımızı taşicaz vodafone a...!

Hulya
Hulya - 5 ay Önce

Isimizi kolaylastiracaginiza zorlastiriyorsunuz

Makbule
Makbule - 5 ay Önce

Uğraştırmayın ya ne gerek var

Ahmet
Ahmet - 5 ay Önce

Bilemiyorum

Leyla
Leyla - 5 ay Önce

Turkcell hiç vakit kaybetmesin zaten yeni yıl girdiği gibi herşeye zam yapmış bir de çalışanları kışkırtmış performans düşüklüğüyle bayinin birine giriyorum kız beni faturalı yapmak için sana paket çıkmıyo diyor diğerine gidiyorum interneti az olan pakette 40 tl ertesi gün gidiyorum daha fazla interneti olan diğer şeyleri aynı olan pakette 40 tl, açıkçası ne yapmaya nereye varmaya çalıştıgınızı anlamıyorum o yüzden başka operatöre geçeçegim karar verdim. Yalancılıktan daha kötü bir sonuç elde etmem heralde!

Yağmur
Yağmur - 5 ay Önce

Sms linkini nasıl alabilirim

Hamit
Hamit - 5 ay Önce

Manava gidiyorsun 1 kilo portakal alıyorsun yarım kilosunu komşuna veriyorsun manav çıkıyor diyor hop