Twitter' ın Satılacağı Haberleri Doğru Çıktı!

Twitter' ın Disney, Google gibi isimlere satılacağı dedikodularını doğrular nitelikte bir bilgi paylaşıldı.

TEKNOLOJİ 28.09.2016, 17:24 28.09.2016, 17:34
Twitter' ın Satılacağı Haberleri Doğru Çıktı!
Geçtiğimiz günlerde Twitter' ın satılacağı yönünde paylaşımlar teknoloji sitelerinde epey yer edinmiş, hatta bazı tahminlerde dahi bulunulmuştu. Twitter tarafından henüz net bir açıklama gelmemiş olsa dahi, Twitter' ı satın alacak şirketlerin başında Google, Disney gibi isimlerin yer aldığı aktarılmıştı.

Bu dedikoduları, doğrular nitelikte bir paylaşım gündeme yansıdı. Twitter' ın satış sürecinde olduğunu kanıtlar nitelikteki bu açıklama, satış sürecini yönetecek olan ismin açıklanmasıyla da hararetlenmeye devam ediyor.

Twitter satış sürecini kim yönetecek?

Yapılan açıklama kapsamında Twitter' ın satış sürecini Goldman Sachs ve Allen & Co isimli şirket yönetecek. Şirketin tüm alım, satım ve organizasyon gibi noktalardaki büyük faaliyetleri de bu noktayı doğrulayan ek belirteçlerin yanında yer alıyor.

Twitter ağzından resmi bir açıklama gelmemiş olsa dahi, çok yakında Twitter' ın satış sürecine ilişkin bilgiler gündeme düşmeye başlayacaktır. Ayrıca dolaşan diğer dedikolara da bir yenisi eklendi. Bu dedikodular kapsamında, Bulut tabanlı depolama faaliyetleri yürüten çok büyük bir ismin, Twitter' ın talipleri arasında yer aldığı söyleniyor.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)