Twitter'ın Yeni Özelliği Duyuruldu! İşte Milyonlarca Kullanıcıyı Yakından İlgilendiren Değişiklik

Sosyal medya devi Twitter tarafından yapılan çalışmalarla beraber kullanıcılardan topladığı geri bildirimlere göre değişikliğe gideceği açıklandı. Buna göre; twitter kullanıcılarının artık Twitter aleminde atılan en yeni tweet'lere erişimi daha hızlı olacak. Peki twitter yeni özelliğinin detaylarına göre kullanıcılar ne zaman bu özellikten yararlanacaklar.

TEKNOLOJİ 19.12.2018, 18:29
Twitter'ın Yeni Özelliği Duyuruldu! İşte Milyonlarca Kullanıcıyı Yakından İlgilendiren Değişiklik

Twitter'da artık herkes sadece en yeni Tweet'leri görmek için zaman akışının en üstündeki ışıltı simgesine tıklayabilecek.

Bu simgeye dokunarak, bir süre Twitter’a girmemiş olsanız bile top Tweet’leri görerek güncel konuları da yakalayabileceksiniz. 

Bu özellik henüz test aşamasındayken kullanıcıların Twitter'ı daha kullanışlı, bilgilendirici ve eğlenceli buldukları için sohbetlere daha fazla dahil olduklarını ve Twitter'da daha çok zaman geçirdikleri dikkat çekti. Bu kullanıcılar aslında daha önce “Önce en iyi Tweetleri göster”i özelliğini devre dışı bırakan kullanıcılar.

Şirket; “Önce en iyi Tweetleri göster” ayarını kaldırıyor. Bunun yerine kullanıcıya opsiyon tanınacak ve Twitter'a giren herkes dilerlerse en yeni tweet'i ya da en iyi tweet'i yaptıkları ayar neticesinde görebilecek. 

Yorumlar (0)