Twitter Kamera Güncellemesini Duyurdu- Twitter'ın Yeni Özelliği Açıklandı

Dünya genelinde milyarlarca kullanıcısı bulunan Twitter yeni özelliğini açıkladı. Twitter kullanıcılarını sevindirecek özellik resmen duyuruldu. İşte o detay.

Twitter Kamera Güncellemesini Duyurdu- Twitter'ın Yeni Özelliği Açıklandı

Twitter ilerleyen süreçte daha fazla özellik ekleyeceğe benziyor.

Twitter kamerasına yapılacak ilk güncelleme resmen açıklandı. Ayrıca Twitter bu güncelleme sayesinde eş zamanlı gönderilen video ve görsellerinin Tweet’lenme şekillerine yeni bir düzenleme uygulayacak.

Twitter sayesinde önemli olan olaylar veya özel etkinlikler esnasında yaşanan gelişmelerden haberdar olunmasıyla beraber gelişmeler konusunda da katılımcılara ve hem de kullanıcılarla beraber sohbet edilmesi amaçlanmakta.

Bu nedenle Twitter aldığı kararla beraber fotoğraf veya video çekmeyi ve olan olayları Tweet’lemeyi iyileştirmek adına Twitter kamerasını güncellemeye resmen başladı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE