Ülke Genelinde Twitter'a Erişim Sorunu Yaşanıyor! Ne Zaman Düzeltilecek?

Türkiye genelinde Twitter kullanıcıları erişim sorunu yaşıyor. Hesaplarına girmek için telefonun yanı sıra tablet ve bilgisayar üzerinden oturum açmak isteyen kullanıcılar teknik bir arıza yazısıyla karşı karşıya kaldılar. Peki Twitter sadece Türkiye'de mi kapandı? Türkiye'de Twitter erişim sorunu yaşanıyor. İşte detaylar...

TEKNOLOJİ 17.04.2018, 17:26
Ülke Genelinde Twitter'a Erişim Sorunu Yaşanıyor! Ne Zaman Düzeltilecek?

Sosyal medyanın başlıca uygulamaları arasında yer alan Twitter kapandı.

Türkiye genelinde 17:00'dan itibaren Twitter'a erişim sağlanmazken telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden oturum açmak isteyen kullanıcılar teknik arıza uyarı ile başbaşa kaldılar. Peki Türkiye'de twitter neden kapandı? İşte detaylar...

Yaklaşık 30 dakikadır kapalı tutulan Twitter kullanıcıları dev sosyal medya uygulamasının neden erişime kapatıldığını merak ediyorlar. Kullanıcılar 17:00'dan itibaren Twitter hesaplarına erişim sağlayamadıklarını ifade ederken bu konuyla alakalı olarak Twitter cephesinden hiçbir açıklama yayımlanmadı.

Erişim sorununun sadece Türkiye'de mi yaşandığı ise araştırılırken ne zaman açıklacağı büyük merak konusu olmuş durumda.

Twitter'a giriş yapmak isteyen kullanıcılar uygulamayı açtıkları esnada; "Teknik bir sorun var. Fark ettiğin için teşekkürler, bunu yakında düzelteceğiz ve her şeyi eski haline getireceğiz" yazısı ile karşı karşıya kalıyorlar.

Kamupersoneli.net I ANKARA
 

Yorumlar (0)