WhatsApp Çöktü Mü? WhatsApp'a Neden Girilmiyor? 6 Haziran WhatsApp Çöktü Mü?

Türkiye genelinde pek çok WhatsApp WhatsApp kullanıcıları erişim sorunu yaşıyor. Pek çok WhatsApp kullanıcısı WhatsApp çöktü mü sorusuna yanıt arıyor... Bilindiği gibi WhatsApp Messenger Dünya genelinde çok kullanılan anlık mesajlaşma ve arama uygulaması olarak bilinmektedir... Peki WhatsApp Çöktü Mü? WhatsApp'a Neden Girilmiyor? 6 Haziran WhatsApp Çöktü Mü? İşte merak edilenler.

WhatsApp Çöktü Mü? WhatsApp'a Neden Girilmiyor? 6 Haziran WhatsApp Çöktü Mü?

Türkiye ve Dünya genelinde 1,3 milyar anlık kullanıcısı bulunan WhatsApp’ta Türkiye genelinde erişim sorunu yaşanıyor...

Mesaj göndermek ve mesaj almak için bekleyen WhatsApp kullanıcıları WhatsApp Çöktü Mü? WhatsApp'a Neden Girilmiyor? 6 Haziran WhatsApp Çöktü Mü? sorusunu soruyor...

Dünya'nın en çok kullanılan anlık mesajlaşma ve arama uygulaması WhatsApp’ta erişim sorunu yaşanıyor.

WhatsApp’ta mesaj göndermek isteyenler mesajlarının gönderilemediğini ve bağlanıyor uyarısı ile karşı karşıya kaldıkları nedeniyle WhatsApp çöktü mü sorusuna yanıt arıyorlar.

Ancak WhatsApp tarafından konu hakkında açıklama yapılmadı.

WHATSAPP NEDİR? NE ZAMAN KURULDU?

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır.

Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama; 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj ve belge göndermesini sağlar.

Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD'de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 20:20
YORUM EKLE