WhatsApp'da Yeni Döneme Giriliyor! Tarih Verildi

Dünya genelinde en çok kullanıcısı bulunan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da yeni dönem için tarih verildi. CEO Zuckerberg'in WhatsApp'a reklam alam düşüncesi bulunduğu belirtildi. Bu nedenle çalışmalar hızlandırıldı ve reklamlarla beraber WhatsApp'da yeni bir dönemin kapısının açılacağı ifade edildi.

WhatsApp'da Yeni Döneme Giriliyor! Tarih Verildi

Facebook'un CEO'su Mark Zuckerberg'in WhatsApp'da en başından beri reklam alma düşüncesi olduğu ifade ediliyor ve Dünya genelinde yüksek oranda fenomen olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a reklam alınacağı konuşuluyor.

Facebook ile aynı şirket bünyesinde hizmet veren WhatsApp'ın uzun yıllardan beri reklam almadan nasıl para kazandığı merak ediliyordu.

Ancak WhatsApp'ın çoğu zaman reklam alacağı ve paralı olacağı iddia edilirken bu iddialar gerçekleşmemişti. Ancak geçtiğimiz dönemde WhatsApp için reklam dönemine girileceğinin altı çizildi ve tarih verildi.

WhatsApp'da belirli aralıklarla reklamların karşımıza çıkacağı ifade ediliyor. Bu nedenle WhatsApp'da yeni dönem için verilen tarih 2020 yılını işaret ediyor...

WhatsApp reklam düşüncesi ise Hollanda'da düzenlenen Facebook Pazarlama Zirvesi'nde sunum halinde paylaşıldı.

Ancak sunuma göre reklamlar sadece WhatsApp durum kısmında görüntülenecek ve kullanıcıyı çok sık rahatsız etmeyeceği öngörülüyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanife
Hanife - 3 hafta Önce

Onunda içine sıçın