Whatsapp Kullanıcıları Dikkat! Yeni Özelliğin Detayları Açıklandı!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp'ın yeni özelliği duyuruldu. Kullanıcıların göndermiş olduğu mesajlara yönelik olarak duyurulan yeni WhatsApp özelliği kullanıcılara sunuldu. İşte WhatsApp'ın yeni özelliği hakkında merak edilen tüm detaylar.

Whatsapp Kullanıcıları Dikkat! Yeni Özelliğin Detayları Açıklandı!

WhatsApp kullanıcılarının faydalanabileceği yeni özellik duyuruldu.

WhatsApp kullanıcılarının göndermiş olduğu mesajın karşı taraftan da silme talebinde bulunduğu mesajlar için tanınan "Herkesten sil" özelliğinin süresi uzatılacak.

Bİlindiği gibi WhatsApp yanlış yazılan mesajların silinmesi için 1 saat 8 dakika 16 saniye süre tanıyordu. Bu süre 13 saat 8 dakika 16 saniye içerisinde silinebilecek.

WhatsApp'ın dünya genelinde yaklaşık 1,5 milyarı aşkın aktif kullanıcısı bulunuyor.

İLK OLARAK HANGİ TELEFONLARA GELECEK

WhatsApp'ın yeni özelliği ilk olarak iPhone serilerine gelecek ve WABetaInfo'nun WhatsApp'ın iOS için yayınlanan son beta sürümünde ortaya çıkarmış olduğu söz konusu bu yeniliğin öncelik kapsamında iPhone kullanıcıları için aktif hale getireceği bildirildi.

WhatsApp kullanıcıları tarafından gelen yoğun talepler kapsamında bu değişikliği yaptığını açıkyan WhatsApp'ın gönderilen mesajları herkesten silme süresini birkaç hafta içerisinde beta sürümü sayesinde Android cihaz sahiplerine sunabilecek..

WHATSAPP KULLANILMAYAN İPHONE SERİLERİ HANGİLERİ?

Bilindiği gibi Apple geçmiş aylarda yaptığı açıklamada; iOS 8'den eski işletim sistemi ile çalışan iPhone'ların desteklenmeyeceğini duyurmuş ve bu telefonları iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone olarak açıklamıştı.

Kamupersoneli.net

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE