WhatsApp Kullanıcıları Üzecek Flaş Karar Açıklandı! WhatsApp'ın Yeni Özelliği

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarını üzecek bir gelişme yaşandı. Son sürüm üzerinde uygulanan WhatsApp özelliklerine göre WhatsApp'da yeni bir değişikliğe gidildi.

WhatsApp Kullanıcıları Üzecek Flaş Karar Açıklandı! WhatsApp'ın Yeni Özelliği

WhatsApp uzun zamandır çalışmalar gerçekleştirdiği karanlık modu WhatsApp kullanıcılarına herhangi bir açıklama yapmadan Andorid tabanından kaldırdı.

WhatsApp'ın Dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olduğu bilinirken mobil kullanıcılarına hiçbir açıklama yapmadan bu özelliği kaldırması fiyasko olarak adlandırıldı.

KARANLIK MOD

WhatsApp belirli bir süredir mobil uygulama üzerinde karanlık mod üzerinden çalışmalar gerçekleştiriyordu ve WhatsApp kullanıcılarının merakla beklediği mod yakın zamanda yayınlanacak diye düşünülüyordu.

WhatsApp kullanıcıları bu konuda hiç beklemedikleri bir kararla karşılaştılar ve WhatsApp yetkilileri tarafından mod tamamen kaldırıldı.

HATA İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

WhatsApp yetkililerinin karanlık modu kaldırdığı henüz bilinmiyor ancak pek çok kaynak hata nedeniyle WhatsApp karanlık modunun kaldırılmış olabileceğini belirtiyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyidhesen
Seyidhesen - 2 hafta Önce

Beni seviyormu