Whatsapp Kullanıcılarına Kötü Haber! Kuralları İhlal Edenlere Dava Açılacak

Dünya'nın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp bu sefer aldığı bir kararla gündem oldu... WhatsApp tarafından açıklanan detaylara göre uygulama kurallarını ihlal edenlerin dava edileceği bildirildi. Bununla beraber sorunlu kişilerin uygulamadan uzaklaştırılması adına yasal adımlar atılacak...

Whatsapp Kullanıcılarına Kötü Haber! Kuralları İhlal Edenlere Dava Açılacak

Günlük 1 milyar aktif kullanıcısı bulunan ve aylık aktif kullanıcı sayısı ise 1,3 milyar olan WhatsApp'da yeni bir karar alındı...

 WhatsApp'da kuralları ihlal eden kullanıcıların dava edileceği bildirildi...

Facebook'un bünyesinde yer alan fenomen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp özellikleri ile gündeme gelirken bu sefer aldığı karar ile gündem olmayı başardı.

WhatsApp tarafından yapılan açıklamada ise; oto mesaj atılması ve diğer kullanıcıların rahatsız edilmesi gibi durumların saptanması durumunda sorumlu kişilere karşı yasal adımların atılacağının altı çizildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE