Xiaomi Mi Mix 3 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek? Çıkış Tarihi Belli Oldu

Çin teknoloji devi Xiaomi'nin 5G teknolojisini destekleyen yeni telefonu Xiaomi Mi Mix 3'ün duyurulma tarihi netleşti. Buna göre yeni oyuncağının muhtemel özellikleri ve diğer detayları belli oldu.

Xiaomi Mi Mix 3 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek? Çıkış Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Mi Mix 3 için geri sayım başladı. Çinli şirket, yeni telefonunu Mobil Dünya Kongresi'nin gerçekleştirileceği günlerden biri olan 24 Şubat'ta dünyaya duyuracak. Şirketin ilk 5G teknolojili telefonu olması beklenen ve bu bakımdan Çinlilerin üzerinde ayrıca durduğu Xiaomi Mi Mix 3, Snapdragon 855 işlemciden güç alıyor.

Cihazın içerisine bakıldığında X50 LTE modemi dikkat çekiyor ve 5G hızını telefona bu modem sunacak. Bunun anlamı ise şu: Cihaz, 5G'yi kullandığında 2 Gbps indirme hızına ulaşabilecek. Evlerimizde kullandığımız internet hızını bile aşabilecek bir tablo söz konusu.

Ancak Xiaomi Mi Mix 3'ün tüm modelleri 5G'yi desteklemeyecek. 5G'li olan modellerin özel renk seçenekleriyle satışa sunulma ihtimali de söz konusu. Ancak bu konuda henüz kesinleşmiş bir durum yok.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE