Yenilenmiş Porsche Panamera Çok Yakında Ülkemizde Olacak

İkinci nesil Porsche Panamera, yenilenmiş haliyle Ekim ayında ülkemize giriş yapacak.

TEKNOLOJİ 19.09.2016, 14:00 19.09.2016, 14:18
Yenilenmiş Porsche Panamera Çok Yakında Ülkemizde Olacak
Dünyaca ünlü otomobil markası Porsche, yenilenmiş ve ikinci nesil olarak adlandırdığı Porsche Panamera modelini, çok yakında Türkiye' ye getirmeye hazırlanıyor. Geleceğe uygun konseptiyle tasarlanan aracın, şanzıman, motor ve şase gibi bölgelerinde değişiklikler gerçekleştirildiği aktarılırken; tasarımsal açıdan Porsche çizgisini koruduğunu ve otoriter durduğunu söylemek mümkün.

Porsche Panamera yeni yüzüyle sahnelerde olacak.

Porsche Panamera' nın; yeni Dünya düzenine uygun, teknolojik ve bir o kadar da otoriter aracı Ekim ayı itibariyle ülkemize giriş yapmış olacak. Ekim ayından itibaren yeni satış rekorları kıracağı tahmin edilen aracın; motor performansı ve gücü öncekinden farklı olarak aktarıldı.

Yakıt performansında da iyileştirmelerin yapıldığı yeni nesil 2017 Porsche Panamera' nın; karbondioksit salınımı da bir o kadar az olacak. Üç adet yeni turbo motor seçeneğiyle Porsche severlere sunulacak olan araç, şimdiden merakla bekleniyor. Ülkemize giriş yaptığında da, önceki Porsche Panamera' ların satılıp yerine yenilerinin alınmak isteneceği ifade ediliyor. Ancak burada küçük bir sıkıntı var çünkü araçların satış fiyatlarının 250.000 $ a kadar uzanacağı düşünülüyor.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)