banner731

Youtube Video İndirmelerine Olanak Sağlayan Çevrimdışı Sistemi Test Edecek!

Youtube videolarının kaydedilmesine ve daha sonra çevrimdışı şekilde izlenebilmesine olanak sağlayacak uygulaması, çok yakında test edilmeye başlanacak.

TEKNOLOJİ 27.09.2016, 11:18 27.09.2016, 11:27
Youtube Video İndirmelerine Olanak Sağlayan Çevrimdışı Sistemi Test Edecek!
Youtube, Dünya genelinde en popüler video platformlarının şüphesiz başında yer alıyor. Canlı yayınlar, aktiviteler, geçtiğimiz günlerde düzenlenen konferans kapsamındaki değişim elçileri derken; aldı başını gidiyor. Bu kadar büyük bir kitleye ve bütçeye hitap ediyor olmasına rağmen, Youtube halen bir çevrimdışı modu gerçekleştirebilmiş değil.

Youtube üzerinden video indirmek isteyen herkes, başka uygulamalara başvuruyor. Buradan hareketle artık soruna bir el atmayı düşünen Youtube kolları sıvadı.

Youtube GO ismini verdiği yeni uygulamasıyla, video indirmeyi seven ve sıklıkla müzik dinlemek için Youtube'a girenleri sevindirecek bu uygulama, öncelikli olarak Hindistan' da kullanıma sunulacak. Videoları kaydetme ya da sonradan izleme gibi seçeneklerle aktifleştirilecek olan Youtube GO, pilot bölgede test edilmeye başlanacak. Ancak şuan için net bir tarih ne yazıkki bulunmuyor. Pilot bölge olarak Hindistan' da başlayacak bu süreç kapsamında, bizlerde APK dosyalarının bir an önce internet ortamına düşmesini bekliyor, tüm Youtube severlere keyifli indirmeler diliyoruz. Artık rahatlıkla klipleri ve videoları indirebilecek, internete ihtiyaç duymadan görüntüleyebileceksiniz.

Kamupersoneli.net | ANKARA


Yorumlar (0)