2017- TUS İlkbahar Dönemi Ek Yerleştirme Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) resmi internet sitesinden yayımladığı bir duyuru ile 2017 TUS İlkbahar Dönemi yerleştirme sonuçlarını açıkladığını bildirdi.

2017- TUS İlkbahar Dönemi Ek Yerleştirme Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı

ÖSYM resmi internet sitesinden yayımladığı bir duyuru ile 2017 TUS İlkbahar Dönemi yerleştirme sonuçlarını açıkladığını bildirdi.

2017- TUS İlkbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2017 2017 TUS İlkbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçlarının belli olduğunu açıkladı. Yayımlanan duyuruda adayların sonuçları ÖSYM'nin internet sitesinden öğrenebilecekleri açıklandı.

ÖSYM Tarafından Yayımlanan Duyuru

2017-TUS İlkbahar Dönemi  ile ilgili ek yerleştirme  tercih işlemleri sonucunda yapılan yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. 

Ek yerleştirme sonuçları, 14 Eylül 2017 tarihinde saat  15:25’den itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yayımlanan 2017 TUS İlkbahar Dönemi Yerleştirme Sonuçlarını görüntülemek için TIKLAYIN

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 16:36
YORUM EKLE