2018 TUS ve STS Tıp Doktorluğu İkinci Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan duyuruda TUS ve STS Tıp Doktorluğu ikinci dönem sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

2018 TUS ve STS Tıp Doktorluğu İkinci Dönem Sınav Sonuçları Açıklandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda 2018 TUS ve STS Tıp Doktorluğu ikinci dönem sınav sonuçlarının açıklandığı

Bu konu hakkında ÖSYM tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

YAYIMLANAN DUYURU

12 Ağustos 2018 tarihinde uygulanan Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (2018-TUS 2. Dönem) ve Tıp Doktorluğu Alanında Yurtdışı Yükseköğretim Diploma Denkliği İçin Seviye Tespit Sınavının (2018- STS Tıp Doktorluğu 2. Dönem) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 11 Eylül 2018 tarihinde saat 13.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 20:27
YORUM EKLE