ÖSYM'den YDS/3 Adaylarına Kritik Saat Uyarısı!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) sosyal medya hesabı aracılığıyla yeni bir duyuru yayımlandı ve 2 Aralık 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2018-YDS/3) hakkında adaylara bilgilendirmeler yapıldı. İşte 2018-YDS/3 ile alakalı olarak son bilgiler.

ÖSYM'den YDS/3 Adaylarına Kritik Saat Uyarısı!

Yayımlanan duyuruda ise;

"2 Aralık 2018 tarihinde uygulanacak olan 2018 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2018-YDS/3) için adaylar saat 10:00'dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır.

Adayların fotoğrafsız nüfus cüzdanlarıyla beraber sınava kesinlikle alınmayacaktır.

Adayların sınava girebilmesi için sınav giriş belgesinden başka nüfus cüzdanı veya kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportun aslını yanında bulundurması zorunludur.

Nüfus cüzdanı veya kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaport dışında Trük vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait olan mavi kartlar pasaportları bulunmayan KTTC vatandaşlarının fotoğraflı kimlik numaralı kuzey kıbrıs Türk cumhuriyeti kimlik kartı kimlik belgesi olarak kabul edilecekletir" denildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE