2016 YDUS Yeni Değerlendirme Sonuçlarına Göre Yapılan Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yeni bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda ise; YDUS yerleştirme sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. İşte sonuç sorgulama ekranı.

2016 YDUS Yeni Değerlendirme Sonuçlarına Göre Yapılan Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru kapsamındaİ

17 Aralık 2016 tarihinde Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen, Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının (2016-YDUS) İç Hastalıkları alanına ilişkin olarak yapılan yeni değerlendirme sonuçlarına göre yerleştirme işlemleri tamamlandığı belirtildi ve sonuçlar adayların erişimine açıldı.

Sınava giren adaylar, yerleştirme sonuçlarına 14 Eylül 2018 tarihinde saat 16.45’den itibaren ÖSYM’nin resmi sonuç açıklama ekranı, https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilecekler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 19:54
YORUM EKLE