2017 YDUS Başvuru İşlemlerinde Sona Gelindi! Başvurular Nasıl Yapılacak?

2017 YDUS başvuru işlemlerinde bugün son gün! Peki adaylar başvurularını nereden ve nasıl yapacaklar? Detayları haberimizde bulabilirsiniz...

2017 YDUS Başvuru İşlemlerinde Sona Gelindi! Başvurular Nasıl Yapılacak?

2017 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavına (YDUS) girecek olan adaylar için başvurularda bugün son gün! Geçen hafta başvurularının alınmaya başladığı YDUS'un başvuru işlemleri bugün sonra eriyor.

Peki adaylar başvurularını nasıl yapacaklar? 2017 YDUS sınavı hangi tarihte gerçekleşecek? Detayları paylaşıyoruz...

Geri Sayım Başladı!

2017 YDUS'a başvuru yapacak adaylar için geri sayım başladı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından geçtiğimiz hafta yayımlanan 2017 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı YDUS başvuru kılavuzunda 3 Ekim 2017 tarihi itibariyle başlayan başvuru süreci bugün sonra eriyor.

Bu Gece Son...

2017 YDUS'a başvuru yapacak adaylar ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile giriş yapmak şartıyla başvurularını gerçekleştirebilecekler. 2017 YDUS'a başvuru yapmak isteyen adaylar bugün 23:59'a kadar başvurularını gerçekleştirebilecekler.

Sınav Yeri ve Ücreti

2017 YDUS, 17 Aralık 2017 tarihinde Ankara'da yapılacaktır. ÖSYM resmi internet sitesinde yayımlanan 2017 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı YDUS başvuru kılavuzu çerçevesinde sınav ücreti 250 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:50
YORUM EKLE