2018-YDUS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! YDUS Sonuçları Sorgulama Ekranı ÖSYM AİS

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından yayımlanan duyuruya göre; "Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı" sonuçları belli oldu. İşte YDUS sonuç sorgulama ekranı.

2018-YDUS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı! YDUS Sonuçları Sorgulama Ekranı ÖSYM AİS

19 Nisan 2019- 29 Nisan 2019 tarihleri arasında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından tercihleri alınan 2018-YDUS Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavının 15 alanına ait yerleştirme işlemlerinde sona gelindi.

Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı adayları yerleştirme sonuçlarına 9 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.30’dan itibaren Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) web adresi üzerinden "https://sonuc.osym.gov.tr" kendilerine ait Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaraları ve Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) şifreleri ile erişim sağlayabilecekler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE