İş İlanları

Harp Akademileri Komutanlığı Gündüz Çocuk Bakımevi İşçi Alıyor

Harp Akademileri Komutanlığı Gündüz Çocuk Bakımevi İşçi Alıyor

İSKUR’un resmi web adresi olan www.iskur.gov.tr adresinde yayınlanan ilan neticesinde personel alımları gerçekleştirilecektir. Alınacak olan personeller tam zamanlı olarak kurum bünyesinde görev yapacak olup, tüm adayların ilgili ilandaki başvuru şartları, koşulları veya süreçlerini sağlayabilmesi gerekmektedir. İlana başvuruda bulunacak olan adayların ilgili belge ve bilgileri taşıması zorunludur. Bu noktada adayların tüm evrak, belge veya dökümanlarını teslim etmeleri gerekmektedir.

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar bağlı oldukları ilin il müdürlükleri veya ilçe müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekmektedir. İlgili başvurularda görev almak isteyen kişilerin, 2014 KPSS sonuçları geçerli olacaktır. Kişilerin sıralamaları ilgili sınavın en yüksek notundan bir düşüşüne hareket eden grafik ile belirlenecektir. 

Harp Akademileri Komutanlığı Gündüz Çocuk Bakımevi İşçi Alıyor, başvuruda bulunacak olan adayların KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir. İlgli puan türü 2014 yılı puan türünden geçerlidir. Adaylar KPSS P3 puan türü zorunluluğu aranacaktır.

İlana başvuruları onaylanmış olan adaylara tebligat gönderimi yapılacaktır. İlana başvuruda bulunan tüm adaylar bağlı oldukları İSKUR müdürlüklerinin yanı sıra www.iskur.gov.tr adresinden de ilgili ilana başvurularını yapabilirler. Çalışma saatleri ilgili yasalarla belirtildiği şekilde gerçekleştirilecektir. Ancak bazı dönemlerde fazla çalışma saatlerine ihtiyaç duyulabilir. Haftasonları normal şartlarda çalışma yapılmamaktadır.

Adaylarda en az iki yıllık tecrübe tercih sebebi olacaktır. Adaylardan göreve başlayacak olanlar; Muhasebe Yetkilisi pozisyonunda tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

Kamupersoneli.net