Kpss

KPSS Öğrenme Psikolojisi Soruları Cevapları ve Yorumları 22 Mayıs 2016

   2016 KPSS Eğitim Bilimleri sorularından Öğrenme Psikolojisi sınavı sona erdi. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen  KPSS Öğrenme Psikolojisi maratonu nihayet bitti. Sınava giren adaylar sınavın zorluğundan yakındılar. Peki size göre 2016 KPSS Öğrenme Psikolojisi sınavı kolay mıydı zor muydu?

Tüm yurt genelinde gerçekleştirilen KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden olan Öğrenme Psikolojisi sınavına ait sorular cevaplar ve yorumlar ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz. ÖSYM tarafından 22 Mayıs 2016 Pazar öğlen ikinci oturumda gerçekleştirilen ,KPSS Eğitim Bilimleri derslerinden birisi olan ve yaklaşık 12 soru sorulan KPSS Öğrenme Psikolojisi  bölümüne ait sorular ve cevaplar burada bulabilisiniz. 

2016 KPSS Öğrenme Psikolojisi Soruları ve Cevapları 

Sınavda adaylara Öğrenme Psikolojisi  testi için hemen hemen 12  soru soruldu.Bir çok aday şimdi 2016 KPSS Öğrenme Psikolojisi sınavının kolay mı zor mu olduğunu tartışıyor ve bu sorunun cevabını arıyor.

2016 KPSS Öğrenme Psikolojisi ‘de Hatalı soru var mıydı? Hangi sorularda zorlandınız, hangileri çok kolay geldi? Sınav süresi sorular için yeterli oldu mu?

Bir Yorum