İşkur İş İlanları

İŞKUR iş ilanları! İŞKUR, 10 bin 325 daimi işçi personel alımı başvuru ilanı

Türkiye’nin tek resmi iş bulma kurumu olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), hergün yüzlerce işsiz vatandaşa istihdam sağlamaya devam ediyor. Kamu kurumları ve özel kurumların alım ilanlarını yayınlayan İŞKUR, güncel tarih olarak 2019 yılı içersinde 500 binden fazla kişiye iş istihdamı sağladı ve sağlamaya da devam ediyor.

İŞKUR’da 23 Mayıs 2019 tarih olarak şu anda 57 binden fazla açık iş ilanları bulunmaktadır. Bu açık iş ilanları kapsamında yayınlanan ilanlara göre İŞKUR, Türkiye geneli olarak toplam 10 bin 325 işçi personel alımı yapacaktır. Personel alımı genel başvuru şartlarına bakıldığında, her kurumun alım başvuru şartları değişmekle birlikte en az okur yazar olmayan adaylar dahi başvuru yapabilirler. 
Aşağıda, daimi işçi alımı yapan kurumların yayınladığı alım ilanlarına ait link bulunmaktadır. Belirtilen linki kopyalayarak başvuru ilan sayfasına ulaşabilir ve açılan sayfadan başvuru şartlarını öğrenerek size uygun ilana kayıt yaptırabilirsiniz. 

BAŞVURU LİNKİ>>>

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

İŞKUR’un açık iş ilanlarında ayrıca, 
Temizlik Görevlisi olarak 2883, Turizm Ve Otelcilik Elemanı 2685, Garson (Servis Elemanı) 2612, Satış Danışmanı / Uzmanı    2498, Makineci (Dikiş)    1921, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 1044, Konfeksiyon İşçisi 832, Kasiyer    780, Güvenlik Görevlisi     771 personel alımına ilişkin ilanlar bulunmaktadır. 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir