Kamu Personelleri

Türk Eğitim- Sen Genel Başkanı Talip Geylan'dan Kamu Çalışanlarının Maaşları Kurban Bayramı Öncesi Ödensin Talebi

Türk Eğitim- Sen Genel Başkanı Talip Geylan yeni taleplerini twitter hesabı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a iletti.

Geylan yaptığı paylaşımlarında Kurban Bayramının 11-14 Ağustos 2019 tarihlerinde eda edileceğini ifade ederek memurların bayram süresini sıkıntısız geçirmeleri için maaşların Kurban Bayramı öncesinde ödenmesini talep etti.

Geylan ayrıca, 12 milyon işçi ve memur emeklisine verilen bayram ikramiyesinin görev başındaki memurlar içinde ve ödenmesini istedi.

Türk Eğitim- Sen Genel Başkanı Talip Geylan yaptığı paylaşımlarında;

“Kurban Bayramı’nı 11-14 Ağustos tarihlerinde eda edeceğiz. Hükümet, memurlarımızın bayram süresini sıkıntısız geçirebilmeleri için maaşların bayram öncesi ödenmesi için adım atmalıdır.

Ayrıca 12 milyon işçi ve memur emeklisine ödenen BAYRAM İKRAMİYESİ görevi başındaki memurlarımıza da ödenmelidir. Devletimiz, bunu yapabilecek ekonomik güce sahiptir.” ifadelerini kullandı.

TALİP GEYLAN’IN PAYLAŞIMLARI

Türk Eğitim- Sen Genel Başkanı Talip Geylan'dan Kamu Çalışanlarının Maaşları Kurban Bayramı Öncesi Ödensin Talebi
 

Bir Yorum

  1. SAYGIDEGER BÜYÜKLERİMİZ MUBAREK KURBAN BAYRAMINIZ ŞİMDİDEN HAYIRLARA BİRLİK BERABERLİĞİMİZE İSLAM ALEMİNE MUBAREK OLUR,ŞEHİTLERİMİZE EBEDİ ALEME GİDENLERİMİZE RAHMET,HASTALARIMIZA ALLAHTAN ŞİFALAR VE DUALAR DİLERİM,SAYIN DEVLET BÜYÜKLERİMİZ BU MUBAREK BAYRAMDA EMEKLİ,İŞÇİ İKRAMİYE ALMAKTA BAYRAMA GÜVENLİ SEVİNÇLİ GİRMEKTEDİR KAMUDA ÇALIŞAN MEMURLARADA HİÇ OLMAZSA KURBAN BAYRAMINDA 1 İKRAMİ VERİLMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM,SELAM VE DUA İLE,

  2. Kamu yönetimi mezunuyum kamu yönetimi mezunlarına kadro açılmasını istiyoruz Kamu yönetimi mezunlarına ağırlık verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz lütfen destek olun bizlere farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn

  3. KAMUDA ENFLASYON FARKI ALAMAYAN TEK GRUP 696 KHK LI İŞÇİLERDİR..
    MEMURA EMEKLİYE HERKEZE VAR AMA 696 KHK LI İŞÇİLERE YOK.. HAKSIZLIK!
    2018 ENFLASYONU YÜZDE 20 ÜSTÜNDEYKEN BİZE YÜZDE 4 HAKSIZLIKTIR..
    GERİYE DÖNÜK HAKKIMIZ OLAN ENFLASYON FARKLARIMIZI İSTİYORUZ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir