Kültür-sanat

Ünlü oyuncu Larissa Gacemer çocuk eleştirilerine isyan etti! Hastayım anne olamıyorum!

Gelen çocuk sorularından çok bunalan Larissa, çareyi, video çekmekte buldu. “Neden çocuğunuz yok?” sorularına verdiği cevap herkesi üzdü. Larissa, çekmiş olduğu videoda, “ Biliyorum bazılarınız iyi niyetle söylüyorsunuz ama iyice saygısız ve kötü yorumlar başladı. Ama hem benim için hem de bu durumları yaşayanlar için yeter. Ben kendimi böyle kabul ettim. Burak da beni böyle kabul etti” ifadesini kullandı.

“DOĞUŞTAN HASTAYIM”

Çektiği videosunda, doğuştan gelen bir rahatsızlığının olduğunu ve bu sebeple de anne olamadığını belirten Larissa, kendisini böyle kabul ettiğini ifade etti. Sosyal medya üzerinden gelen yorumların gittikçe kötü ve saygısızlaştığını belirten Larissa, bu sebeple sosyal medya hesabından video paylaştığını belirtti.

Ünlü oyuncu Larissa Gacemer çocuk eleştirilerine isyan etti! Hastayım anne olamıyorum!

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK YAĞDI

Hasta olması sebebiyle anne olamayacağını söylemesi üzerinden sosyal medyadan, “Neden anne olmuyorsun?” sorusunu soranlara ve yorum yapanlara gelen tepkiler çığ gibi büyüdü. Birçok ünlü isim ünlü oyuncuya destek mesajı yayımlandı. Yeni anne olan oyuncu Hazal Kaya’dan da destek gecikmedi. Hazal Kaya, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Beni böyle kabul etti’ demen çok dokundu bana. Öylesi, böylesi yok. Şahane bir kadınsın. Eksiğin olmadığı gibi fazlan da var. Dışın kadar için de fazla güzel, belli. Bir an dertlenme kötü ruhlar yüzünden. Söylemeye çalıştığım tam olarak buydu dün mevzu olan videoda. Bir kadını bedeniyle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan herkes utansın. İnsanlara hadsiz sorular soracağınıza, kendinize bir sorun: Bana ne?” açıklamasını not düştü.

LARİSSA GACEMER KİMDİR?

Dün akşam sosyal medya hesabı üzerinden yayımlamış olduğu videoya gündeme bomba gibi düşen Larissa Gacemer kimdir? sorusu internet üzerinde araştırılıyor. 5 Kasım 1988 yılında Brezilya’nın Sao Paul kentinde dünya gelen Larissa Gacemer, 17 yaşında modellik yapmaya başladı. İçerisinde bulunduğu kampanyalar sebebiyle Türkiye başta olmak üzere pek çok ülkede çalışmalarda bulundu.

2011 yılında eşi Burak Gacemer ile tanışan Larissa aynı yıl eşiyle evlenerek, İstanbul’a yerleşti. 2012 yılında Krem dizinde Kenan Ece, Duygu Yetiş ve Ebru Akel gibi isimlerle beraber çalıştı.

2013 yılında Acun Ilıcalı yarışma programı olan Suvivor’da Ünlüler takımında yarıştı. 3 Şubat 2015 tarihden beri eşi Burak Gacemer ile İzmir’de yaşamaktadır. Sosyal medyada eğlenceli videolar çeken çiftin milyonlarca takipçisi mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir