Gündem

Iğdır Valisi Ünlü'den Nikah şahidimiz olur musunuz? teklifine şaşırtan cevap! Nikahta olacağım ama….

Iğdır’da dünya evine girmek için adım atan Selin Sertkara ile Soner Sarıtaş çifti “Nikah şahidimiz olur musunuz?” diyerek  Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Enver Ünlü’ye çağrıda bulundu.

VALİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN CEVAP VERDİ

Vali Ünlü ise çiftin nikah şahidi teklifine, nikahta olacağını ama nikah şahidi olmak yerine nikahı kıyacağını dile getirdi. Çiftin şahitliğini Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen ve öğretmen arkadaşları oldu.

NİKAH ŞAHİDİ DEĞİL NİKAHI KIYACAĞIM

Sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan çiftle ilgili açıklama yapan Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Enver Ünlü, “Sayın valim, bizim ailelerimiz Amasya ve Ankara’da, salgından dolayı gelmiyorlar, aynı zamanda belediye başkanı olduğunuzdan nikah şahidimiz olur musunuz?” şeklinde bir mesaj attı. Ben de ‘çok mutlu olacağımı, şahit değil nikahını kıyarım.’ diyerek cevap verdim.” dedi.

Iğdır Valisi Ünlü'den Nikah şahidimiz olur musunuz? teklifine şaşırtan cevap! Nikahta olacağım ama....

MUTLULUKLARINA ORTAK OLDUK

Nikahın kıyılmasının ardından Vali Ünlü, “Bugün çiftin nikahını kıymak için bir araya geldik. Ben de Belediye Başkan Vekili sıfatıyla ilk nikahı kıyıyorum ve bu nikahı kıymaktan dolayı heyecanlıyım. Bu bizim için tamamıyla kendiliğinden gelişen güzel bir başlangıç oldu. Biz de bu manada salgından dolayı ailelerinden uzak kalan gençlerimizin sevinçlerine ve mutluluklarına ortak olduk.” ifadelerini kullandı.

VALİ VE MEB İL MÜDÜRÜ NİKAHA KATILDI

Sosyal medya üzerinden Vali Ünlü’yü ailelerinden uzak oldukları için nikah şahidi olarak davet ettiklerini açıklayan gelin Selin Sertkara, “Ailemiz burada olmadığı için gözyaşlarımı tutamadım. Ama Sayın Valim ve müdürüm onların yokluğunun bizlere hissettirmedi, onlara da buradan selamlar söylüyorum.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir