İş İlanları

TOGG yerli otomobil fabrikası yapımı için 2000 işçi alımı genel başvuruları başladı!

TOGG yerli otomobil fabrikası Bursa’da bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait bir arazide kurulacak. Fabrikanın yapımı 2022 yılı sonlarında tamamlanması planlanıyor. TOGG araba üretim fabrikasının yapım aşaması için 2000 işçi alımı yapılacak.

İŞ BAŞVURULARI BAŞLADI

TOGG yerli araba fabrikasında çalışmak isteyenler, başvuruların başladığını merak ediyor. Hemen söyleyelim.. TOGG fabrikası için işçi alımı başvuruları başladı. Başvurular şimdilik genel başvuru şeklinde alınıyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar, TOGG’un resmi sayfası üzerinde açılan genel başvuru formuna, genel kimlik bilgilerini, öğrenim ve mesleki bilgilerini giriyor. 

TOGG yerli araba fabrikası iş başvuru formu için BURAYA TIKLAYINIZ

TOGG yerli otomobil fabrikası yapımı için 2000 işçi alımı genel başvuruları başladı!

NOT: Linke tıkladığıktan sonra, açılan sayfanın sol altında General Application (Genel Başvuru) kutucuğunu işaretleyin ve sonra sağ alt tarafta bulunan ”BAŞVUR” butonuna basınız. 

TOGG FABRİKASINDA ÇALIŞMA FIRSATI

TOGG’da biz, otomobili yeni nesil akıllı bir cihaza dönüştüren, elektrikli otomobillerin öncüsü, yeni teknolojileri mobilite kavramıyla buluşturan, 2022 yılında ilk otomobilini çıkardığında Avrupa’nın geleneksel olmayan elektrikli otomobil üreten tek şirketi olmak üzere yola çıktık.

Bu iddialı ve zorlayıcı hedef, farklı bir çalışma kültürünü de beraberinde getiriyor. TOGG’da bizler sorumluluk alırız, beraber üretiriz, çözüm buluruz, kararları hızlı ve etkin bir şekilde beraber alırız. Çalışma alanlarımızı sınırlamak yerine, becerilerimizi geliştirebilmek için imkan yaratırız.

TOGG yerli otomobil fabrikası yapımı için 2000 işçi alımı genel başvuruları başladı!

Unvanlara ve konfor alanlarına önem vermeyiz, farklılıkların yarattığı zenginlikten besleniriz. Küresel vizyonumuzla, farklı kültür ve deneyimlerdeki pek çok paydaşımızla iş birliği içerisinde çalışma fırsatı sunarız.

EKİBİMİZE KATILIN

TOGG’da kişilerin geçmiş başarı ve teknik yetkinlikleri kadar geleceği yönlendirme potansiyellerine de önem veririz. Ekibimiz sürekli öğrenme hevesine sahip, duygusal yönden istikrarlı, entelektüel kapasitesi yüksek, kişiler arası etkileşimde başarılı, cesur ve girişimci bireylerden oluşur.

Hayattaki amaçlarımızla TOGG’da yaptığımız iş arasında çok güçlü bir anlam bağı vardır ve bu nedenle işimize tutkuyla sarılırız. Kararların şekillenmesinde, hiyerarşiden çok argümanların güçlülüğü ve ikna ediciliği bizim için önem taşır. Herkesin sorumluluk almasını ve yeni fikirler geliştirmesini bekleriz; başarımızı da bu şekilde değerlendiririz.

Bu özelliklere sahipseniz ve birlikte yorulmadan aynı hedefe koşmak istiyorsanız, sizleri aramıza bekliyoruz!

Bir Yorum

  1. Meslek eğitim belge var ilkokulmezunuyum 15 senelik kaymalıyım elektirik gazaltı bilgim tecrübe sahibiyim 1985 doğumluyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir