Kamu Personeli Alım İlanları

İŞKUR tarafından Kayseri Şehir Hastanesi'ne lise mezunu personel alımı başvuruları başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün yeni hastane iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfasında yayınlanan ilanlar arasında Kayseri Şehir Hastanesi de bulunuyor. Kayseri şehir hastanesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere en az lise (ortaöğretim) mezunu personel alımı yapılacak!

Yayınlanan ilan hakkında şu bilgilere yer verildi;

İŞ TANIMI

Firmaya Kayseri Şehir Hastanesinde çalışacak taşıma personeli (hasta taşıma-numune taşıma) alınacak.

Çalışma saatleri 07:00 – 15:00 / 14:00 – 23:00 / 23:00 – 07:00

Yemek ve servis vardır.

Askerlik şartı vardır.

Bay-Bayan 20- -35 (7.10.2000 – 8.09.1985 tarihleri arasında doğan kişiler)

Kuruma gelerek ya da online başvuru sonrası lütfen firma ile görüşüp randevu alınız.

Şehir Hastanesine toplam 10 personel alınacak olup başvuruda bulunmak isteyen adayların en geç 7 Ekim 2020 tarihine kadar (www.kamupersoneli.net) aşağıda belirtilen link alanını tıkladıktan sonra e-devlet sistemi üzerinden başvuru kaydını oluşturması gereklidir.

İlana hemen İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kurum adı: ISS Tesis Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi

Adres: Kayseri Şehir Hastanesi Kocasinan Kayseri

Telefon: 903523157700

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanlarına başvuru yapmak ve diğer İŞKUR hizmetlerinden faydalanmak için bir İŞKUR kayıtlı kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

İŞKUR internet şubesine online olarak giriş yaparak kayıt yapabilirsiniz. Bu sayede İŞKUR iş ilanlarına ve diğer tüm detaylara erişim sağlayabileceksiniz.

İŞKUR’a nasıl kayıt olunur ve İŞKUR iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır sorularının yanıtını kamupersoneli.net olarak sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR tarafından Kayseri Şehir Hastanesi'ne lise mezunu personel alımı başvuruları başladı!

İŞKUR KAYDI NASIL OLUŞTURULUR?

Türkiye’de iş aramak için ilk yapmanız gereken İŞKUR kaydı oluşturmaktır. İŞKUR hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişilerin İŞKUR’a online olarak ya da herhangi bir şehirde/ilçede yer alan İŞKUR şubesine giderek kayıt yapabilecektir.

Ancak unutmamanız gerekiyor ki,bilgilerinizin tamamen doğru yazılması gerekmektedir. Bu sayede aradığınız iş ilanı size uygun olarak karşınıza çıkacaktır.

Bu sayede başvuru yaptığınız iş ilanları sahibi iş verenler bilgilerinizi doğrudan öğrenmiş olacak ve yapılan başvurular arasında öncelik kazanabilirsiniz. Bundan dolayı kendinize (www.kamupersoneli.net) ait kişisel bilgilerinizi, iletişim bilgilerinizin yanı sıra, eğitim düzeyiniz, meslek bilgileriniz ile beraber aradığınız meslek grupları gibi İŞKUR’dan istenen bilgileri doğru yazmanız zorunludur.

İŞKUR tarafından Kayseri Şehir Hastanesi'ne lise mezunu personel alımı başvuruları başladı!

İŞKUR KAYIT BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İş arayan vatandaşların İŞKUR’a kayıtlarını yapabilmeleri için 14 yaşını tamamlamış olmaları zorunludur.

Kayıt için doğru bilgi esas alınmaktadır bu nedenle bilgilerin gerçek dışı olması durumunda İŞKUR sorumluluk almamaktadır.

İŞKUR ENGELLİ KAYDI NASIL YAPILIYOR?

Doğuştan ya sonradan engelli olan (bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini farklı derecelerde kaybeden) vatandaşların en az %40 oranında engellerinin olduğunu 30.03.2013 tarih ve 28603 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Engellilik Ölçütü, Sınıflandırılması ve Engellilere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik içerisinde yer alan hususlara göre sağlık kurumlarından alacakları engelli sağlık kurulu raporu ile ispat etmeleri zorunludur.

İŞKUR tarafından Kayseri Şehir Hastanesi'ne lise mezunu personel alımı başvuruları başladı!

Online olarak engelli olarak kayıt yaptıracak kişiler sağlık kurulundan aldıkları raporu İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine vermek zorundadır ve bunu onaylatmaları gerekmektedir.

Raporunu onaylatmamış olan engelli vatandaşlar normal statüde olarak görüntülenecektir. Bundan dolayı raporlarından herhangi bir işte çalışamayacak bilgisi olan engelli kaydı alınmaz.

İŞKUR ESKİ HÜKÜMLÜ KAYDI YAPMA İŞLEMLERİ

Affa uğrasa dahi Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezası alan ya da ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirenler, eski hükümlü sayılacak olup ilgili mevzuat hükümlerinden yararlanmak zorundadır.

İŞKUR tarafından Kayseri Şehir Hastanesi'ne lise mezunu personel alımı başvuruları başladı!

Online olarak eski hükümlü olarak İŞKUR’a kayıt yaptıracaklar belgelerini İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine ibraz etmek zorundadır.

Herhangi bir onay işlemi yaptırmayan eski hükümlüler normal statüde işlem görecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir